Başkan Şahinden Mehmet Sarıya ziyaret

Başkan Şahinden Mehmet Sarıya ziyaret

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, 31 Mart yerel seçimlerinde Belediye Başkanı olarak seçilen Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarıyı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Büyükşehir Belediye Başkan vekili Latif Karadağ ve daire amirlerinin de eşlik ziyarette, Şahin ve beraberindekilerini Belediye Başkanı Mehmet Sarı, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Uzunaslan ve Belediye Meclis üyeleri karşıladı.

Başkan Sarının makamında gerçekleşen ziyarette, Nizipe verilen önemi bir kez daha hatırlatan Fatma Şahin, Nizip benim için çok özel çünkü çıkmış olduğumuz bu yolculukta Niziplilier bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayarak her zaman yanımızda yer aldı bizlerde bundan sonra Belediye Başkanımız Mehmet Sarı ile birlikte Nizip için daha çok çalışacak daha çok üreteceğiz dedi.

Yapılan ziyaretten duyulan memnuniyeti ifade eden Sarı ise, Büyükşehir Belediye Başkanımız daima Nizip için elinden geleni yapmış ve bu yeni dönemde daha güçlü bir şekilde Nizipe hizmet edeceğinden hiç şüphem yoktur artık 5 yıl seçim yok yani bundan böyle tek odaklanacağımız nokta millete hizmet etmektir bunu da Büyükşehir Belediye Başkanımızla yapacağı dedi.

Yapılan konuşmaların ardından ilgili daire amirleri tarafından Nizipe yapılacak olan hizmetler hakkında brifing verildi.