KAYMAKAM SARIFAKIOĞULLARI TÖRENLE UĞURLANDI

KAYMAKAM SARIFAKIOĞULLARI TÖRENLE UĞURLANDI

İçişleri Bakanlığı Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile 3 yıldır görev yaptığı Nizip ilçesinden Giresun Valisi olarak atanan Harun Sarıfakıoğulları için Gaziantep-Şanlıurfa otoyolu otoban gişeleri önünde uğurlama töreni yapıldı.

İlk olarak protokol üyeleri ve vatandaşlarla evinin önünde bir araya gelen Harun Sarıfakıoğulları, daha sonra oluşturulan uzun araç konvoyu ile gişelere kadar takip edildi.

Törene Kaymakam vekili Bünyamin Bilgin, Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, Emniyet Müdürü Mustafa Yaman, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Uzunaslan, daire amirleri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar ile tek tek vedalaştı.

Sarıfakığullarının vedalaşma sırasında hüzünlenerek ağladığı görüldü.

3 yıl görev yaptığı Nizip´ten ayrılmanın hüznünü yaşadığını belirten Sarıfakıoğulları, bugün Nizipe veda ederek yeni bir sayfayı Giresunda açacaklarını söyledi.

33 aylık görev süresi içerisinde Nizipe ve Niziplilere en iyi şekilde hizmet etmeye çalıştığını ifade eden Sarıfakıoğulları, şunları kaydetti.

Görev sürem içerisinde, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız ve vatandaşlarımızın da desteğiyle önemli çalışmalara imza attık. Nizip önü açık ve güzel bir ilçe bu nedenle bu güzel ilçenin çok daha iyi yerlere ulaşacağını ve daha güzel hizmetlere kavuşacağına inanıyorum. Ben elimden gelenin fazlasını yaptığımı düşünüyorum yaptıklarım bu güzel ilçeye ve insanlarına helal olsun diyor ve onlardan da haklarını helal etmelerini istiyorum dedi,


Yapılan konuşmanın ardından eşi ve kızıyla birlikte aracına binen Kaymakam Sarıfakıoğulları, ilçeden ayrıldı.