NTO BAŞKANI MEHMET ÖZYURT TAN REFERANDUM MESAJI

NTO BAŞKANI MEHMET ÖZYURT TAN REFERANDUM MESAJI

Referandumdan çıkan sonuç ile birlik ve beraberliğimizin daha da güçleneceğine inandığını belirten Nizip Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, İstikrara bağlı olarak Türkiyenin güçlü ekonomiyle üretim, istihdam ve büyümede hızını arttıracaktır. dedi.

NTO Başkanı Özyurt, Ülke genelinde büyük bir özveriyle gerçekleştirilen referandumdan çıkan sonuçların hayırlı olmasını diledi.

Özyurt, yaptığı açıklamada, yüksek katılımın sağlandığı referandumda anayasa değişikliğinin kabul gördüğünü belirtti.

Sandığa giderek vatandaşlık görevini yerine getiren herkesi tebrik eden Özyurt, şöyle devam etti:

Beklentilerin üzerinde katılımın sağlandığı referandumdan çıkan sonucun ülkemize hayırlar getirmesini umut ediyorum. Referandumdan çıkan sonuçla birlik ve beraberliğimizin daha da güçleneceğine inanıyorum. Toplumun bütün kesimlerinin sorumluluklarının üzerinde çalışarak ülkemizi hedeflenen noktalara taşıyacağından da şüphem yoktur. Biz güçlü bir ülkeyiz ve geleceğin Türkiyesi için gücümüzü doğru yöne kanalize edersek önümüzde hiçbir engel kalmaz. Engelleri aşmak için birlik ve beraberlik önemlidir, zor ve sıkıntılı günlerde bir ve beraber olan halkımızın artık her zaman bir ve beraber olmasını istiyoruz. Hepimizin ortak hedefi büyük Türkiye, bu ortak hedef için elimizi hatta gövdemizi taşın altına koymalıyız ki düşmanlarımıza fırsat vermeyelim.

Referandum ülke gündeminden çıktığını artık reformlar ve ekonomiye odaklanılacağını vurgulayan Özyurt, Ekonominin ana gündem olması bütün alanları da olumlu etkileyecektir. Yapısal reformlarla da geleceğin Türkiyesi inşa edilecektir dedi.