Yeniden Refah Partisinin ilk büyük kongresi 17 Kasım da

Yeniden Refah Partisinin ilk büyük kongresi 17 Kasım da

Yeniden Refah Partisinin ilk büyük kongresi 17 Kasımda

Yeniden Refah Partisinin, ilk büyük kongresi 17 Kasımda Ankara Arena Spor Salonu´nda yapılacak. Kongrenin Milli Görüş´ün yeniden şahlanışının başlangıcı olacağını söyleyen Yeniden Refah Partisi Nizip İlçe Başkanı Mustafa Bilici, kongreye tüm Nizip ve çevre halkını davet etti.

Yeniden Refah Partisi Nizip İlçe Başkanı Mustafa Bilici, partisinin ilçe binasında
düzenlenen toplantısı öncesinde NRTye açıklamalarda bulundu.

Bilici, Yeniden Refah Partisi Genel başkanımız Dr.Fatih Erbakanın Nizip halkına selamlarını ileterek konuşmalarına başladı.

Bilici, Biz Yeniden Refah Partisi olarak bir yıl gibi kısa bir süre önce kurulmamıza rağmen tüm il ve ilçelerimizde kongrelerimizi yaparak teşkilatlanmamızı tamamladık. Bu süreçte bize teveccüh gösteren bizleri bağrına basan tüm halkımıza sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz dedi. İlçe Başkanı Bilici, 1.Olağan Genel Kongremizi de Ankara Arena Spor Salonunda 17 Kasım 2019 pazar günü yapacağız inşallah.Yeniden Refah Partisi Nizip İlçe Teşkilatı olarak partili partisiz tüm halkımızı tamamen ücretsiz olan otobüslerimizle 16 Kasım Cumartesi akşam saat 20.00´da Çarşı Camii önünden hareket edeceğiz dedi. Bilici bu büyük kongreye tüm halkımızı davet ediyoruz dedi.