Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
GAZİANTEP 2018 YILINDA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ İHRACATLA TARİHİ
ÖZEL NİZİP ARTI FEN VE ANADOLU
NÖBETÇİ ECZANE SAYISI 2 OLMALI
MHP İLÇE BAŞKANI KARABACAK OLDU
YETİM ÇOCUKLARIN HAYALLERİ GERÇEK OLDU


ÇİÇEĞİ BURNUNDA AVUKAT TAN EĞİTİME DESTEK - EĞİTİM - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
ÇİÇEĞİ BURNUNDA AVUKAT TAN EĞİTİME DESTEK
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 04-01-2019 / 17-01

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Egitim Haberleri  

Zübeyde Fidan Sayın İlk ve Ortaokulu?nda Avukat İrem Tuğçe Çiçek tarafından 180 öğrenciye mont, kaban ve bot yardımı yapıldı.

 

Sosyal Sorumluluk Projelerine katkı sağlamak adına Avukat İrem Tuğçe Çiçek ve beraberinde arkadaşları tarafından gerçekleştirilen dağıtım töreni Zübeyde Fidan Sayın İlk ve Ortaokulu?nda gerçekleşti.

 

Kız ve erkek öğrencilere yönelik yapılan dağıtım töreninde bir konuşma yapan çiçeği burnunda Avukat İrem Tuğçe Çiçek, bundan sonra da bu tür etkinliklerin devam edeceğinin altını çizdi.

 

Avukat Çiçek; ?Bana bu desteği veren hem meslektaşım hem ağabeyim Avukat Oktay Çiçek başta olmak üzere büyüklerime ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bir şey yap güzel olsun, huzura vesile olsun, rikkate yol açsın, şevk versin, hakikate işaret etsin. Bu olabilir, amacımız bir şeyler yapıp, hem mutlu olmak, hem mutlu etmek. Kardeşlerimizin mutlu olduğunu görmek, onların hayır dualarını almak bizlere yetiyor. Yaptığımız çalışmaların bir kısmını sosyal medyada da yayınlıyor, güzel Nizip?imizde bir iyilik hareketi oluşturmayı hedefliyoruz. Bu soğuk günlerde kardeşlerimizin üşüdüğünü öğrendik, arkadaşlarımızla hayırseverlerle el ele verip, böyle bir çözüm bulduk. İnşallah bu yolda mücadele etmeye devam edeceğiz, sizlere de geldiğiniz ve projemize destek olduğunuz için çok teşekkür ederim. Nizip gönlü zengin insanlarla dolu herkesi bir şeyler yapmaya ve etrafındaki insanlara yardımcı olmaya davet ediyorum? diyerek konuşmalarını tamamladı.

 ÇİÇEĞİ BURNUNDA AVUKAT TAN EĞİTİME DESTEK : Google'da Ara
ÇİÇEĞİ BURNUNDA AVUKAT TAN EĞİTİME DESTEK


 
 
ÇİÇEĞİ BURNUNDA AVUKAT TAN EĞİTİME DESTEK
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        EĞİTİM

  ÖZEL NİZİP ARTI FEN VE


         Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında yardım kampanyası düzenleyen Özel Nizip Artı Fen ve Anadolu Lisesi, 40 aileye ulaştırmak için hazırladıkları gıda

  YETİM ÇOCUKLARIN HAYALLERİ GERÇEK OLDU


         Abdulahmithan Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu Müdürü, öğretmenleri ve öğrencileri farklı okullarda okuyan yetim öğrencileri