Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
ENFLASYONLA MÜCADELEYE DESTEK VEREN FİRMALARIMIZ
BAŞKAN AKDOĞAN DAN SPORCULARA TESİS
BAŞKAN SARI ENFLASYONLA TOPYEKÛN MÜCADELEYİ DESTEKLİYORUZ
AKÇAKENT İLK VE ORTAOKULU NDAN NRT
ALİ RIZA ALPASLAN ANAOKULU NUN AÇILIŞI


MHP İLÇE TEŞKİLATINDAN NRT YE ZİYARET - GÜNDEM - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
MHP İLÇE TEŞKİLATINDAN NRT YE ZİYARET
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 10-01-2018 / 17-20

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Gundem Haberleri  

MHP Nizip ilçe Başkanı Yahya Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri Nizip Radyo Televizyon Kurumunu ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü?nü kutladı.

 

Ziyaretten NRT Yönetim Kurulu Başkanı Osman Alpaslan ve NRT Genel Yayın Yönetmeni Metin İliksoy, hazır bulundu. Ziyarette basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayan MHP Nizip İlçe Başkanı Yahya Yılmaz, Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesinde en önemli kaynak olan basın-yayın organları ve mensuplarının, vatandaşların sağlıklı bilgi almasının en önemli aracı olduğunu vurguladı.

Basından beklentinin, her zaman basın etiğine bağlı kalmak, yanlış anlaşılmalara fırsat vermemek, halkı doğru ve tarafsız bir şekilde bilgilendirmek olduğunu ifade eden Yahya Yılmaz, Bu bağlamda Nizip ilçesi yerel ve ulusal basınının son yıllarda halkı bilgilendirme ve Nizip ilçesinin tanıtımında önemli çalışmalara imza attığını söyledi.

Yılmaz, ?İlçemizin tek yerel Televizyonu olan Nizip Radyo Televizyon Kurumunun ve yerel gazetetelerinin dinamik olması ilçemizin tanıtılması, sorunlarının dile getirilmesi ve çözüme kavuşturulması noktasında bizlere yardımcı olmaktadır. Basınımızın büyüdüğünü, kalitesini ve kadrosunu arttırarak güçlendiğini görmek bizler için memnuniyet vericidir. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü?nü kutluyor, fedakârca görevini yürütmeye çalışan tüm basın mensuplarına başarı ve mutluluklar diliyorum.? dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren NRT Yönetim Kurulu Başkanı Osman Alpaslan, çalışan gazeteciler gününde gerçekleştirilen ziyaret için MHP İlçe Başkanı Yahya Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Basın sektörünün önemine vurgu yapan NRT Yönetim Kurulu Başkanı Osman Alpaslan, ?Basın vatandaşın dili ve kulağıdır. Basın yönetimlerin ve bölgenin görünen yüzü ve sesidir. İnsanların tarafsız, doğru ve ilkeli haber alma organıdır. Biz Nizip Basını olarak bu görev ve sorumluluklarımızın farkında olarak kendimizi her geçen gün geliştirerek hizmet sunup, ilimizi ve bölgemizi en iyi şekilde temsil edip tanıtımını yapmak için çalışıyoruz. Nizip Radyo Televizyon Kurumu olarak hangi zaman ve şartta olursa olsun bu görev  ve sorumluluklarımızdan vazgeçmeden ilkeli habercilik anlayışıyla çalışmalarımıza devam edeceğiz? dedi

Alpaslan, Tüm basın camiasının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı


 


MHP İLÇE TEŞKİLATINDAN NRT YE ZİYARET : Google'da Ara
MHP İLÇE TEŞKİLATINDAN NRT YE ZİYARET


 
 
MHP İLÇE TEŞKİLATINDAN NRT YE ZİYARET
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        GÜNDEM

  ENFLASYONLA MÜCADELEYE DESTEK VEREN FİRMALARIMIZ


         Bilindiği üzere, hükümetimiz tarafından Enflasyonla Topyekün Mücadele programı çerçevesinde ülke gelinde ?İndirim Kampanyası? başlatılmıştır. 81 il

  BAŞKAN AKDOĞAN DAN SPORCULARA TESİS


         Nizip ilçesinde Halk Eğitim Merkezi bünyesinde dövüş sporlarına hazırlanan sporcuların kullanımı için Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan?ın