Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
NTO Sponsorluğunda Bilgi Yarışmaları Başladı
NİZİPTE 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİNİN YILDÖNÜMÜ
AK PARTİ SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİNE YOĞUN
AKDOĞAN MEHMET SARI YA SAHİP
BİLAL ERDOĞANIN NİZİP SEVGİSİ


Nizip Genç Girişimciler Kurulundan İstihdam Seferberliğine Destek - GÜNDEM - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
NİZİP GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULUNDAN İSTİHDAM SEFERBERLİĞİNE DESTEK
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 14-03-2019 / 16-55

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Gundem Haberleri  

Nizip Genç Girişimciler Kurulu ilk toplantısını Nizip Ticaret Odasında gerçekleştirdi.

Toplantıya TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı Nihat Kadir Özyurt, İl Genç Girişimciler Kurulu Üyesi Ahmet Deniz Altınbaş, İl Genç Girişimciler Kurulu Üyesi Ömer Kılınç, Nizip Ticaret Odası Genel Sekreteri Serpil Gündoğdu, Nizip Ticaret Borsası Genel Sekreteri M.Eray Ölçal ve Nizip Girişimci Kurul üyeleri de katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı Nihat Kadir Özyurt ; ?Genç Girişimciler Kurulu, genç girişimcilere eğitim, kapasite geliştirme ve girişimci fikirlerini hayata geçirmelerine destek sağlamak için kurulmuştur.? dedi. 

Ülkemizdeki genç girişimci potansiyelinin nicelik ve nitelik bakımından geliştirilmesi ve daha donanımlı hale getirilmesi gerektiğini belirten yapan Genç Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı Nihat Kadir Özyurt sözlerini şu şekilde sürdürdü: ?genç girişimciler kurulu olarak amacımız politika belirlemek ve girişimcilik kültürünün gençler arasında gelişmesine öncülük etmektir. Genç girişimcilerde sosyal sorumluluk bilinci oluşturulmasını ve aynı zamanda genç girişimcilerin sivil toplum kuruluşlarında, yerel yönetimlerde görev almalarını teşvik etmek, çalışmaları ve projelerinde bu kurumlarla ortaklık kurmaları sağlanmaktadır. Oluşturduğumuz bu kurul ve yapacak olduğumuz çalışmalar neticesinde Nizip Ekonomisin ve kültürel yaşantısına katkı sağlamayı hedeflemekteyiz. Bundan sonra ki süreçler de Girişimci Kurul üyelerimizle her ayın 8?inde bir araya gelerek fikirlerimizi ve projelerimizi paylaşacağız.?dedi.

Toplantının sonunda Nizip Ticaret Odası Genel Sekreteri Serpil Gündoğdu, Nizip Ticaret Borsası Genel Sekreteri M. Eray Ölçal ve TOBB GGK İl Başkan Yardımcısı Nihat Kadir Özyurt, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)  başlatmış olduğu İstihdam Seferberliği 2019 ?Burada İş Var? kampanyasına destek verdiklerini açıklayarak, İş dünyasına hayırlı olmasını dilediler.


Nizip Genç Girişimciler Kurulundan İstihdam Seferberliğine Destek : Google'da Ara
Nizip Genç Girişimciler Kurulundan İstihdam Seferberliğine Destek


 
 
Nizip Genç Girişimciler Kurulundan İstihdam Seferberliğine Destek
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        GÜNDEM

  NİZİPTE 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİNİN


         Nizip?te 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi´nin 104. yıl dönümü dolayısıyla tören düzenlendi. Kültür Parkında Atatürk Anıt

  BAŞKAN İBRAHİM SARI´DAN 18 MART


         Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri anma günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.Çanakk