Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
GAZİANTEP 2018 YILINDA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ İHRACATLA TARİHİ
ÖZEL NİZİP ARTI FEN VE ANADOLU
NÖBETÇİ ECZANE SAYISI 2 OLMALI
MHP İLÇE BAŞKANI KARABACAK OLDU
YETİM ÇOCUKLARIN HAYALLERİ GERÇEK OLDU


ÖZEL MMT AMERİKAN HASTANESİ İLE BORSAMIZ ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI - SAĞLIK - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
ÖZEL MMT AMERİKAN HASTANESİ İLE BORSAMIZ ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 29-06-2018 / 17-02

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Saglik Haberleri  

Tecrübeli hekim ve profesyonel personeliyle Gaziantep halkına hizmet veren Özel MMT Amerikan Hastanesi ile Nizip Ticaret Borsası (NTB) arasında indirim protokolü imzalandı.

Özel MMT Amerikan Hastanesi ile Nizip Ticaret Borsası (NTB) arasında ?Sağlık Hizmet Sözleşmesi? protokolü imzalandı. Protokol törenine Özel MMT Amerikan Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Cihat Ahmet Oral, Özel MMT Amerikan Hastanesi Başhekim Yardımcısı Opr. Dr. İlker Pala ve Nizip Ticaret Borsası (NTB) Genel Sekreteri M.Eray Ölçal katıldı. Nizip Ticaret Borsası üyeleri ve birinci derece yakınları Özel MMT Amerikan Hastanesi?nin özel avantajlarla sağlık hizmeti alabilecek.  İmzalanan protokol ile SGK güvencesi olan NTB üye ve birinci derece yakınları %20, SGK güvencesi olmayan üye ve birinci derece yakınları ise %25 oranında sağlıkla ilgili tıbbi uygulamaları Özel MMT Amerikan Hastanesinde indirimli olarak alabilecek. 

Protokolün imzalanmasının ardından kısa bir değerlendirmede bulunan Özel MMT Amerikan Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Cihat Ahmet Oral, ? Yaptığımız anlaşmalara bir yenisini daha ekledik. Nizip Ticaret Borsası yönetimine ve üyelerine bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz. 1879?dan beri Gaziantep halkına güvenilir sağlık hizmeti vermeye devam ediyoruz. Bundan sonrada aynı anlayışla Gaziantep halkının sağlığı için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz? dedi.

Özel MMT Amerikan Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Cihat Ahmet Oral?ın ardından konuşan NTB Genel Sekreteri Eray Ölçal, imzalanan sözleşme ile borsa üyelerine avantajlı sağlık hizmeti sağlanacağını ifade etti. NTB Genel Sekreteri Ölçal, ?Modern, teknolojik alt yapısı ve uzman hekim kadrosuyla üyelerimizin sağlık ihtiyaçlarının tümüne en iyi şekilde cevap verecek kapasitede olan Özel MMT Amerikan Hastanesi ile anlaşma yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Üyelerimiz adına daha önce sağlık alanında gerçekleştirdiğimiz anlaşmalara bir yenisini daha ekledik. Sözleşmenin her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum? dedi.

 ÖZEL MMT AMERİKAN HASTANESİ İLE BORSAMIZ ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI : Google'da Ara
ÖZEL MMT AMERİKAN HASTANESİ İLE BORSAMIZ ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI


 
 
ÖZEL MMT AMERİKAN HASTANESİ İLE BORSAMIZ ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        SAĞLIK

  NÖBETÇİ ECZANE SAYISI 2 OLMALI


         İlçe genelinde bir tane olan nöbetçi eczane sayısına tepki gösteren vatandaşlar, sayının en azından 2?ye çıkarılmasını isteyerek yetkililerden konu

  ŞEKER VE KOLESTEROLE DİKKAT


         Özel ADN Hastanesi?nde göreve başlayan İç Hastalıkları Uzmanı Uzman Doktor Selim Aslan, Şeker ve kolesterol hastalığına dikkat çekerek şunları konu