İSTANBUL GELİNLİKTEN DEV HİZMET

http://www.youtube.com/embed/YhacaPuWPM0 Uzun yıllardır ilçede gelinlik ve abiye konusunda hizmet veren ve birçok kesimin beğenisini kazanan İstanbul gelinlik hizmet alanının daha da genişleterek evlenmek isteyenlere yönelik tüm ürünleri 5 katlı mekanda topladı.

 

Konuyla ilgili konuşan mağaza sahibi İbrahim Çıkın, AVM şeklinde beş katlı bir yeri Niziplilerin hizmetine sunmaktan dolayı mutlu olduğunu bu hizmeti Cumhuriyet Mahallesi Kuşçu Ali Sokak No 25’de vermeye başladıklarını ifade etti.

 

Firmamızdan alışveriş veriş yapacak olan müşterilerimizin Fiyat ve kalite yönünden hiç şüpheye düşmemelerini isteyen Çıkın şunları söyledi. Biz tüm ürünlerimizi kendimiz üretiyor ve kendimiz satıyoruz ve bu satışlarımızı sadece Nizip’e değil Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştiriyoruz. Tabi yerin geniş olması ile birlikte çeşitlerimiz de genişledi bunlar ise Prensesler, Dantelli gruplar, tesettür grupları, abiye tarzları, çocuk gelinliği, gelinlik için duvak, taç, çiçek, yani havai fişeğinden tutundan konfetisine kadar her şey bulunmaktadır. Tabi bunların yanında müşterilerin özel siparişlerini de yapıyoruz’’ dedi.