BAŞKAN AKDOĞAN 10 OCAK TA BASIN MENSUPLARIYLA BULUŞTU

BAŞKAN AKDOĞAN 10 OCAK TA BASIN MENSUPLARIYLA BULUŞTU

Nizip İlçe Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetecilerle bir araya geldi.

 

Nizip Belediyesi toplantı salonunda düzenlenen programa Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, Ak Parti Nizip ilçe Başkanı Fatih Uzunaslan ve basını mensupları katıldı.

 

Her üç ayda bir gelenekneksel hale getirilecek olan olan proğramada basın mensupların ilçenin eksikleri konusunda Başkan Akdoğana sorular sordular.Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan ise, gazetecilerin zor şartlar altında çalıştıklarını bildiklerini belirterek, İletişim çağının hızlı bir şekilde gelişmiş olmasıyla dünyanın bir ucundan bir ucuna dakikalar içinde haber akışı sağlanıyor. Çalışma alanı olarak değerlendirdiğimizde, gerçekten çok zor bir çalışma ortamı. Zor bir çalışma alanı. Onun için basın mensubu kardeşlerimize bu çalışma ortamında rabbimden kolaylık diliyorum diye konuştu.

Basın çalışmalarının zor bir ortamında zorunluluk isteyen bir çalışma istediğini kaydeden Başkan Akdoğan, Yerel anlamda 14 yılımızı tamamladık. İlçemizde medeni noktada bir araya gelme noktasında, sosyal noktada bizim ölçeğimizde kıyasladığımızda birçok ilçeden çok daha güzel bir ilçe. Sosyal, kültürel yapımız önde. Bu noktada herhangi bir sıkıntımız olmadan gerek basın mensuplarımızla, gerekse sivil toplum kuruluşlarımızla 14 yıllık süremizi tamamlamış bulunuyoruz. Eleştirilere her zaman açığız. Biz basınımızı göremeyen gözümüz, duyamayan kulağımız olarak algılıyoruz. Bu noktada ben kendilerine teşekkür ediyorum. Biz görüş ve düşüncelerinize her zaman açığız. Şimdiye kadar vermiş oldukları desteklerden dolayı basın mensubu arkadaşlarımıza ve kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Günlerini hayırlı olmasını diliyorum ifadelerini kullandı. Başkan Akdoğan, ilçede yapılan projeleri anlatarak basın mensupların çeşitli sorularına içtenlikle cevap verdi.

 


Proğramın sonunda Nizip Radyo Televizyon Haber spikeri Mahir Teldüzen tarafında kaleme alınan ilçede yapılan hizmetlerin anlatıldığı karikatür hediye edildi.