BİLGİ YARIŞMASI KURA ÇEKİMİ YAPILDI

BİLGİ YARIŞMASI KURA ÇEKİMİ YAPILDI

http://www.youtube.com/embed/patjoUGacx4 Nizip Ticaret Odası sponsorluğunda bu yıl gerçekleşsek olan ve 4 Nisan eleme turu 15 Nisan finali ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda da ödül töreni yapılacak olan

“Ortaokullar Arası Bilgi Yarışması”nın kura çekimi yapıldı.

 

Nizip Ticaret Odası Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleşen kura çekiminde gruplar ve hangi tarihte yarışacak olan okullar belirlendi.

 

Kura çekiminde konuşan Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Nizip Ticaret Odası olarak eğitime ve çocukların geleceğine çok büyük önem verdiklerini söyledi.

 

“Bu bizleri çok mutlu ediyor” diye konuşan Mehmet Özyurt; “Bu nedenle de yaklaşık 20 yıldır yapılan bir çok Bilgi Yarışmasına sponsor olmanın gururunu ve heyecanını yaşıyoruz. Ben yarışmaya katılacak olan tüm okullarımıza ve öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyorum dedi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş ise; “Her yıl olduğu gibi bu yılda başkanımız bize güzel bir jest yaptı. Yaklaşık 20 yıldır yaptıkları desteklerle Nizip Ticaret Odası ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü kardeş bir kurum oldu. Yapılacak olan ödül töreninde ilk dörde girecek olan öğrencilerimiz ve okullarımıza ödüler NTO tarafından verilecektir” şeklinde konuştu.

 

Törene, Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş, NTO Yönetim Kurulu üyeleri Osman Alpaslan, Mehmet Ali Karabacak, Bekir Karabacak, Okul Müdürleri ve Öğretmenler katıldı.