CHP İLÇE BAŞKANI KAHRAMAN’DAN KONGRE TEŞEKKÜRÜ

CHP İLÇE BAŞKANI KAHRAMAN’DAN KONGRE TEŞEKKÜRÜ

CHP İLÇE BAŞKANI KAHRAMAN’DAN KONGRE TEŞEKKÜRÜ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 37. olağan kongresinde güven tazeleyen CHP Nizip İlçe Başkanı Haluk Kahraman, delegeler ve partililer ile kongreye katılanlar için teşekkür mesajı yayımladı.

CHP Nizip İlçe Başkanı Haluk Kahraman, büyük bir kalabalağın katımı ile demokrasi şöleni havasında geçen kongre sonrası mazbatasını aldığını söyledi..

Kahraman, sonuç olarak kazanan partimiz olmuştur. Kongremizden güçlenerek çıktığımıza inanıyorum. Çok daha güçlü bir Cumhuriyet Halk Partisi için bundan böyle çok daha fazla ve hep birlikte çalışacağız. Bu süreçte partimizin başarısı için çalışan tüm üyelerimizi ve desteğini esirgemeyen tüm yol arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.Yönetim kurulumuzun ilçemiz, patimiz ve ülkemiz için hayır olmasını dilediğini söyledi.

CHP İlçe Kahraman, CHP'nin güçlü ve köklü bir parti olduğunu ifade ederek, "Geleceğe emin adımlarla yürüyen bir partiyiz. Önemli bir partide mücadele veriyoruz CHP'yi daha güçlü kılmamız lazım. "Hepimiz birlik ve beraberlik içerisinde, birbirimize destek ve katkı vererek yerel seçimlerde de genel seçimlerde de hep bir olmamız gerekiyor. Küsmeyeceğiz partimizi daha da güçlendirmemiz gerekiyor" ifadelerini kullandı.