İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Mont Yardımı

İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Mont Yardımı

İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Mont Yardımı

Bursa’da yaşayan genç işadamları İhtiyaç sahibi öğrencilere mont yardımında bulundu.

Her yıl ihtiyaç sahibi öğrencilere çeşitli yardımında bulunan Bursa ilinde yaşayan genç işadamları Hüseyin ve Mehmet Göğüş kardeşler, bu yılda belirlenen 100 öğrenciye mont yardımında bulundular.

Akçakent İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü Bahadır Göğüş’ün ağabeyleri olan Hüseyin ve Mehmet Göğüş kardeşler, eğitimin başlamasıyla dağıtılmak üzere montları Nizip Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş’i makamında ziyaret ederek teslim ettiler.

Nizip Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş, " Hüseyin ve Mehmet Göğüş kardeşler tarafından alınan 100 adet monta ihtiyacı olan öğrencileri tespit ettikten sonra öğrencilere dağıtımının yapılacağını söyledi. Gündeş, hayırsever işadamları Hüseyin ve Mehmet Göğüş kardeşlere gerçekten teşekkür ediyorum. Bu tür hayır işlerinin devam etmesini bekliyoruz. İhtiyaç sahibi öğrencilerimize sahip çıkalım" dedi.

Genç işadamları Hüseyin ve Mehmet Göğüş kardeşler ihtiyacı olan öğrencilere giysi yardımında bulunuyoruz. Bizde sosyal sorumluluk olarak bunu kendimize görev addediyoruz. Her yıl geleneksel hale getireğimiz bu yardımı ihtiyaç sahibi olan 100 öğrencimize veriyoruz. İnşallah sosyal konularda üzerimize düşeni yapacağız. En hayırlı yatırım insanlara yapılan yatırımdır. Önümüzdeki yılarda bu sayıyı artırarak devam ettireceklerini ifade ettiler.