Milletvekili Yüksel’den Nizip Belediyesi’ne ziyaret

Milletvekili Yüksel’den Nizip Belediyesi’ne ziyaret

Milletvekili Yüksel’den Nizip Belediyesi’ne ziyaret

AK Parti Gaziantep Milletvekili Müslüm Yüksel, Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı’yı ziyaret etti.

AK Parti Nizip İlçe Başkanı Mehmet Fatih Uzunaslan ile birlikte Başkan Sarı’yı makamında ziyaret eden Milletvekili Yüksel, Nizip ile ilgili yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Ziyaretiyle ilgili açıklama yapan Milletvekili Yüksel, AK Parti Hükümeti olarak Nizip ilçesine büyük önem verdiklerini ifade etti.

Nizip ilçesinin her zaman AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer aldığını söyleyen Yüksel, ’Nizip’in bizim için yeri her zaman farklı olmuştur. Tabi burada Belediye başkanımızın da Nizip için nasıl çalışıp gayret gösterdiğine şahidim kendisine çalışmalarında başarılar diliyor ve her zaman yanında olduğumuzu ifade ediyorum’’ dedi.

Gerçekleşen ziyaretten duyulan memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Sarı ise, Nizip’e yatırım ve hizmet noktasında Ankara’da kapısını çaldığımız her milletvekilimiz ilçemizin kalkınması ve hizmetlere ulaşması için elinden geleni yapıyor. Ak siyasetin mümtaz temsilcileri olan sayın vekillerimize hizmetlerimize destekleri ve şehrimize kazandırdıkları için teşekkür ediyorum.” dedi.