Nizip’e yeni OSB kuruluyor

Nizip’e yeni OSB kuruluyor

Nizip’e yeni OSB kuruluyor

Gaziantep Valisi Davut Gül, Nizip’te kurulması planlanan Organize Sanayi Bölgesi (OSB) alanında incelemelerde bulundu.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile birlikte Nizip ilçesine gelen Vali Gül’ü Nizip Kaymakamı Kemal Şahin ve Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı karşıladı.

Organize Sanayi Bölgesi yapılacak alana geçen Gül ve beraberindekiler, burada yapılacak olan çalışmayla ilgili Büyükşehir Belediye Başkan vekili Latif Karadağ ve diğer yetkililerden bilgi aldı.

Vali Gül, yapılacak olan çalışmanın hayırlı olmasını dileyerek üreten şehir konumuna gelen Gaziantep’in ilçeleri ile birlikte büyümeye ve gelişmeye devam edeceğini belirtti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ise, Nizip’te kurulması planlanan Organize Sanayi Bölgesi (OSB) alanını ziyaret ettik. Nizip OSB gençlerimize iş, şehrimize istihdam sağlayacak dedi.

Nizip Kaymakamı Kemal Şahin ise, Nizip sanayisiyle büyümeye ve istihdam sağlamaya devam edecektir bu sebeple yapılacak olan yeni OSB’nin ilçemize ve sanayicilerimize hayırlı olmasını diliyorum dedi.

Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı da, Nizip her alanda olduğu gibi her geçen gün sanayisiyle de büyüyen bir ilçe konumuna geliyor bu sebeple kuracağımız Organize Sanayi Bölgesi gençlerimize iş, imkanı sağlayacaktır ilçemize hayırlı olsun.

Vali Gül'ün incelemelerine Nizip Belediye Başkan yardımcısı Yunus Emre Kılıç ve Nizip OSB yetkilileri eşlik etti.