Nizip’te eş zamanlı ilaçlama çalışması

Nizip’te eş zamanlı ilaçlama çalışması

Nizip’te eş zamanlı ilaçlama çalışması

Covid-19 salgını nedeniyle dezenfeksiyon çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Nizip Belediyesi ekipleri, haşerelerle mücadeleyi de elden bırakmıyor.

Çalışmalar kapsamında, bir yandan Aile Sağlığı Merkezlerinde dezenfekte çalışması yapan ekipler, bir yandan Öğretmen Evi’nden gelen talep doğrultusunda haşerelere karşı ilaçlama yapıyorlar.

Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Korona virüs salgının ortaya çıktığı ilk günden beri yoğun bir şekilde dezenfeksiyon çalışmalarına devam ediyoruz. Bunun yanı sıra haşereyle mücadele noktasında sahada daha da güçlü bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Nizip Belediyesi olarak doğaya ve diğer canlılara zarar vermeden, çalışmalarımıza devam edeceğiz'' dedi.

Nizip Öğretmen Evi Müdürü Mahmut Alagöz ise, Nizip Belediyesi ekipleri, talebimiz doğrultusunda kurumumuzda ciddi bir ilaçlama çalışması yaparak ilaçlama konusunda bizlere destek olmuşlardır. Bu nedenle Nizip Belediye Başkanımız Mehmet Sarı’ya iki ayrı konuda teşekkür etmek istiyorum birincisi bu güzel Öğretmen Evi’nin ilçemize kazandırılmasında göstermiş olduğu yoğun gayretten, bir diğeri ise her talebimize olumlu şekilde cevap vererek bizlere yardımcı olmasından dolayıdır dedi.