NTO DA GELENEKSEL KAN BAĞIŞI KAMPANYASI DÜZENLENDİ

NTO DA GELENEKSEL KAN BAĞIŞI KAMPANYASI DÜZENLENDİ

http://www.youtube.com/embed/607MvalyGkc Nizip Ticaret Odası ve Türk Kızılayı Nizip Şubesi işbirliği ile Haydi Nizip, "Gönüllü Kan Bağışçısı" olmaya sloganıyla geleneksel hale getirilen Kan Bağışı Kampanyası NTO’da gerçekleşti.

 

 Kampanya ile ilgili bir açıklama yapan NTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat şunları ifade etti.” Odamız tarafından geleneksel hale getirilen kan bağışı kampanyasına halkımızın göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Kan bağışının öneminin bilinciyle hareket ettiklerini vurgulayan, kanın kaynağının sadece insan olduğunu ve hayati önem bulunduğunu belirten Polat; NTO olarak sosyal sorumluluğumuzun gereğini yerine getirmekten büyük mutluluk duymaktayız. Herkesin bir gün kana ihtiyacı olabilir. Çünkü kan hayattır. Türk Kızılayı’nın kan taleplerine cevap verebilmesi için stoklarının her zaman yeterli olması gerekir. Bunun için sağlığı yerinde olan vatandaşlarımızın kan vermesini bekliyoruz" dedi. Mahmut Polat kan bağışı kampanyası sonucu yapılacak olan çekilişle 3 Bağışçımıza çeyrek altın hediye edileceğini sözlerine ekledi.”

 

 Gerçekleşen kampanyaya Odamız üyeleri, firma çalışanları ve çok sayıda vatandaşımız gönüllü kan bağışçısı olarak katılmıştır