Alpaslan ve Demir ailesinin mutlu günü

Alpaslan ve Demir ailesinin mutlu günü

Alpaslan ve Demir ailesinin mutlu günü

Nizip Radyo Televizyon önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanı Osman Alpaslan'ın kızı Müzeyyen Alpaslan yaşamını Bünyamin Demir'in oğlu Mücahit Demir ile birleştirdi.

Gaziantep Zümrüt Plaza Düğün Salonunda çok sayıda davetlinin katılımıyla yapılan sade nikah töreni ile dünya evine girdiler.

İlk danslarını yapan genç çift, Nizip  ilçesinin önde gelen isimlerinin aralarında bulunduğu şahitler ve davetlilerin huzurunda Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı tarafından kıyılan nikahlarında gür bir sesle birbirlerine 'Evet' dediler.

Evlilik cüzdanını genç çifte teslim eden Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Mücahit ve Müzeyyen Demir çiftine karşılıklı anlayış içinde geçecek, bir ömür boyu sürecek aile huzuru ve salih evlatlardan oluşacak mutlu bir aile olmaları dileğinde bulundu.

Düğün pastasını birlikte kesen genç çift, davetlilerin masalarını tek tek ziyaret ederek, kendileriyle mutlu günlerinde yanlarında bulunan, mutluluklarına ortak olmak üzere geceye katılan bütün dostlarına, akraba ve tanıdıklarına teşekkür etti. 

NRT Medya ve Bizim Nizip Gazetesi Ailesi olarak, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.