Büyük Birlik Partisi’nde görev değişimi

Büyük Birlik Partisi’nde görev değişimi
Büyük Birlik Partisi’nde görev değişimi

Büyük Birlik Partisi Gaziantep İl Başkanı Metin Demirçubuk, sağlık sorunları nedeniyle il  Başkanlığı görevini İl Başkan Vekili Mustafa Taşar'a  devretti.

Devir teslim töreni Gaziantep İl Binasında gerçekleşti.Gaziantep Büyük Birlik Partisi (BBP) Bölge Müfettişi İhsan Kaya’nın katılımıyla gerçekleşen devir teslim töreninde konuşan Kaya, BBP olarak elimizi taşın altına koymamız gerekiyor. Elimizden geldiği kadar üye kampanyası ve teşkilatlanma konusunda var gücümüzle çalışmalıyız. Önce ailelerimizden başlayıp üye konusunda ciddi artış sağlamamız gerekiyor. Yaptığı çalışmalar ve hizmetlerden dolayı Metin Demirçubuk başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Metin Demirçubuk “Ben dava adamıyım, bu bir bayrak yarışıdır. Biz bir aileyiz ve bayrağı devralan yeni il başkanımızın bayrağı daha da ileriye taşıyacağına inancım tamdır. Bu vesileyle tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Görevi devralan yeni il başkanımız Mustafa  TAŞAR’a başarılar diliyorum ” dedi.

Demirçubuk, “Şeref ile görev yaptığım Büyük Birlik Partisi’nde böylesine önemli bir görevi ben ve dava arkadaşlarımız Gaziantep İlimizi zirveye taşımak için gece gündüz çalışacağız.Bundan sonra tüm arkadaşlarımızla birlikte Milletin muktedir iktidarını gerçekleştirmek için , gece gündüz çalışacağız, partimizin ilimizdeki üye sayısını arttırmak için mücadele vereceğiz ve hemşerilerimizin dertleri ile dertlenip, çözüm önerileri üretip gerekli mercilere taşıyacağız ve en fazla faaliyet yapan parti olacağız” dedi.

Demirçubuk “ Şehit genel başkanımız ebedi siyasi liderimiz Muhsin Başkanımızın ayak izlerine basarak, her daim mazlumun yanında yer aldık ve bundan böyle de yanında yer alacağız. Her türlü haksızlığın ve hukuksuzluğun da karşısında olacağız. Yapıcı yol gösterici muhalefet anlayışı ile doğruları her daim usulü ile söyleyeceğiz. Büyük Birlik Partisi sadece seçimlere girmek üzere kurulmuş bir parti değildir. Bizim partiden öte bir davamız vardır. O da Bu Aziz Milletimizin muktedir iktidarını gerçekleştirmek, mazlumun yanında zalimin karşısında olmaktır. O açıdan partimiz aynı zamanda idealleri ve ülküleri olan bir dava partisidir.” dedi.

Demirçubuk,  Bugüne kadar Gaziantep İl ve İlçe teşkilatımızda görev yapan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yeni göreve gelen İl başkanımıza hayırlı olsun diliyor, tüm dava arkadaşlarımızın destekleri ve gayretleri ile Gaziantep İlimiz de çok güzel işlere imza atacaklarına inaniyorum. “ dedi.

Programa Nizip'li olan Büyük Birlik Partisi Gaziantep İl Başkan Yardımcısı Hasan Polat'ta katıldı.