Canpolat'tan İtidal çağrısı

Canpolat'tan İtidal çağrısı
Nizip Bakkallar ve Sebzeciler Odası Başkanı Mustafa Canpolat, yaptığı basın açıklamasında Kayseri' yaşanan olaylar ve Suriye El Bab'da Şanlı Bayrağımıza ve Tırlarımıza yapılan şerefsizce saldırıyı şiddetle kınıyorum.
Alçakça yapılan saldırıların arkasında hain bölücü terör örgütü Pkk ve onu besleyen Türk düşmanı devletlerin olduğu aşikardır. Bu yapılan saldırıların hain terör örgütü ve destekçilerinden misli ile karşılık verileceğinden hiçbir vatandaşımızın şüphesi olmasın. TÜRK Devleti çok büyüktür, birlik ve beraberliğimizi huzurumuzu kaçırmak isteyenleri Kahru Perişan edecek kudrete sahiptir.
Bu vesile ile yaşanan olaylar ilçemizde misafirlerimiz olan Suriyeli vatandaşlara yönelik provakatif eylemlere dönüştüğünü görmekteyiz. Herşeyden evvel Biz Büyük TÜRK Milletiyiz, Zalime Yavuz, Mazluma Yunus'uz. Dili, Dini, Irkı farketmeksizin mazluma kapılarını açan Zalime dur diyen bir ecdadın nesliyiz. Pkk ve Türk Düşmanları tarafından Ülkemizde, ve Bölgemizde fitili ateşlenmek istenen fitneye geçit vermeyelim.
Bu vesile ile Vatandaşlarımızı provokatör girişimlere alet olmamaya, sağ duyulu olmaya davet ediyorum.