MUHTAR KÜÇÜKASLAN BAŞKAN ŞAHİNDEN YARDIM İSTEDİ

MUHTAR KÜÇÜKASLAN BAŞKAN ŞAHİNDEN YARDIM İSTEDİ

Kıvırcık Mahallesi Muhtarı Mehmet Küçükaslan, mahalledeki sorunların çözümü için Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’den yardım istedi.

 

Karkamış Muhtarlar Derneği Başkanı ve Kıvırcık Mahallesi Muhtarı Mehmet Küçükaslan, Karkamış ilçeye bağlı bir mahalle olarak istenilen hizmetleri yerinde ve zamanında alamadıklarından yakındı.

 

GASKİ ve TEDAŞ’ ın yanı sıra yol problemleri ile ilgili büyük sorunlar yaşadıklarına vurgu yapan Kıvırcık Mahallesi Muhtarı Mehmet Küçükaslan konuşmalarını şöyle sürdürdü.

 

Aylardır ilgili yetkililere sorunlarımızı iletiyoruz, ancak hiçbir yanıt alamadık, amacımız sesimizi Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin’e duyurmaktır. Umarım bizi duyar ve mahallemizdeki sorunların çözümü için bizlere yardım eder. Eminim ki bu sorunlardan Başkanımız Fatma Şahin’in haberi yoktur, tek isteğimiz mahallemize sahip çıksın ve sorunlarımızı çözsün”

 

Mahallede birçok sorunun olduğunu, özelikle yol ve TEDAŞ konusunda büyük sıkıntılar yaşadıklarını ifade eden Karkamış Belediye Meclis Üyesi Bozan Küçükaslan ise,  yetkililerden konuyla ilgilenmelerini ve Kıvırcık Mahallesi’nin isteklerini karşılıksız bırakılmamasını isteyerek, Başkan Fatma Şahin’e çağrıda bulundu.