Necmettin Açıkgöz Nizip Belediyesi için aday adayı oldu

Necmettin Açıkgöz Nizip Belediyesi için aday adayı oldu

Necmettin Açıkgöz Nizip Belediyesi için aday adayı oldu

İş İnsanı Necmettin Açıkgöz, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler seçimlerinde Nizip Belediye Başkanlığı aday adaylığı için resmi başvurusunu yaptı.

AK Parti'nin önemli isimlerinden yörenin sevilen çiftçisi Abdurrahman Açıkgöz'ün oğlu ilçenin sevilen yüzü İş insanı Necmettin Açıkgöz, Mahalli İdareler Seçimlerinde Nizip Belediye Başkanlığı için resmi başvurusunu yaptı.

AK Parti’den Nizip Belediye Başkanlığı için aday adayı olan İş insanı Necmettin Açıkgöz, resmi başvurusunun ardından dosyasını il başkanlığına teslim etti.

Kalabalık bir topluluk ile birlikte AK Parti Gaziantep il teşkilatına giden Açıkgöz, "Nizip ilçesinin geleceği için bende varım" dedi.

AK Parti Gaziantep il Başkanlığı'na giderek, Nizip Belediye Başkanlığı aday adaylığı için resmi başvurusunu yapan Necmettin Açıkgöz, başvurusunu AK Parti Gaziantep il Başkanlığı
Siyasi ve Hukuki İşler Baskani Uğur Şahan teslim aldı. Şahan teslim alırken "Tüm halkımıza ve Nizip ilçesine hayırlara vesile olması dileğiyle" dedi.

Ak Parti Nizip Belediye Başkan Aday Adayı başvuru sonrasında yaptığı açıklamada; "Sayın Cumhurbaşkanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ın liderliğinde 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimler için doğup büyüdüğüm Nizip ilçemize, Türkiye Yüzyılı vizyonuyla, yüz yıllık hayallerimizi ilmek ilmek işlemek adına. AK Parti’mizden Belediye Başkanlığı aday adaylığı için ilk adımımı attığımı değerli hemşehrilerim ve kamuoyuyla paylaşmak istiyorum. Rabbim çıktığımız bu yolda, Hayırlı Hizmetler etmeyi nasip etsin." dedi.

Necmettin Açıkgöz kimdir ?

1995 Nizip doğumluyum. İlk ve orta ögrenimini Nizip'te tamamladım. 2019 yılında istanbul Arel Üniversitesi Muhasebe bilgi sistemleri bölümünden mezun oldum. Üniversite egitimini tamamladıktan sonra 2020 yılında ticari faaliyetlere basladım.
Ve günümüze kadar ticari faaliyetlere devam etmekteyim.Nizip Ticaret Borsasi üyesi, Nizip Ticaret Odası genc girisimci kurulu üyesi, GAİB ( Güneydoğu Anadolu İhtacatci Meclisi) üyesiyim.
Babamın 2004 yilinda bu gune siyasetin icerisinde bulunmasından kaynaklı onun tecrübelerinden faydalanıp siyasete atılma kararı almış bulunmaktayım.Turkiye’ nin ikinci yüzyılın da gecmişin tecrübesi geleceğin vizyonu diyerek siyasi hayatıma başlamış bulunmaktayım.