Nizip Gücü Spor Kulübünde Kongre Heyecanı 

Nizip Gücü Spor Kulübünde Kongre Heyecanı 

Nizip Gücü Spor Kulübünde Kongre Heyecanı 

Nizip Gücü Spor Kulübü tarafından tek liste halinde gerçekleştirilen 2. Olağan genel kurulda Kulüp Başkanı Murat Kekçe yeniden başkan olarak seçildi.

Nizip Gücü Spor Kulübü tarafından olağanüstü kongreye gidildi. Nizip Öğretmen Evinde yapılan kongrede tek liste halinde gidilen seçimde Kulüp Başkanı Murat Kekçe tekrar güven tazeledi. 

Kongre'de konuşan Kulüp Başkan Murat Kekçe kulübe emek veren yönetim kuruluna teşekkür ederken, kulübümüzü daha iyi yerlere taşımak, başarılar kazandırmak için uğraşacağız. 5 yıldır Nizip ilçemizi profesyonel olarak temsil eden Nizip Gücü Spor Kulübünün başarısı için hep birlikte bir mücadele içerisindeyiz.

Bize güvenerek, destekleyerek bu göreve gelmemizi sağlayan, kulübümüzün bu günlere gelmesinde ve başarılarında önemli emeği olan, gösteren yönetiminize, sporcularımıza ve destekçilerinize  teşekkür etmek istiyorum. Yeni yönetim kurulumuz takımımıza hayırlı olsun.” diye konuştu.

Nizip Gücü Spor Kulübünün yeni yönetiminde şu isimler yer aldı; Saymandan sorumlu As başkan Müslüm Gökkır, ikinci başkanlar Hasan Şeker, Mustafa Kılıçaslan, başkan yardımcıları Aykut Cankesen, Aykut Altınbaş, Raşid Çelen, As başkanlar Ayşe Şeyma Dokuyucu, Feyza Yenikol, Bahadır Göğüş, basketbol şube başkanı Hasan Başdal, basketbol şube başkan yardımcısı Uğur Eroğlu, wushu kungfu şube başkanı Ayhan Öztürk, genel sekreter İbrahim Halil Özdemir, basın ve medya başkanı Mehmet Sait Gündoğdu, taraftar sorumlu başkanı Fatih Korkmaz, bilgi işlem başkanı Ahmet Anar.