NİZİP TİCARET BORSASI BASIN MENSUPLARIYLA YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ

NİZİP TİCARET BORSASI BASIN MENSUPLARIYLA YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ
NİZİP TİCARET BORSASI BASIN MENSUPLARIYLA YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ
Nizip Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, NTB Meclis Başkanı Ahmet Polat ve NTB Meclis Üyeleri ile birlikte düzenlenen yemek programında, İlçemizde görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi.
Nizip Ticaret Borsası tarafından organize edilen yemek programı’na, Nizip Gazeteciler Derneği Başkanı Ali Kılıç, Bizim Nizip Gazetesi Muhabirleri İsmet Kılıç, Emin Kılıç, Abdullah Kılıç, NRT Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Şen, NRT Genel Yayın Yönetmeni Metin İliksoy, NRT Radyo Spikeri Şule Dayı, Yeşil Nizip Gazetesi imtiaz sahibi Bülent Çetinel, Karkamışın Sesi Gazetesi imtiaz sahibi Rıza Eroğlu, Anadolu Ajansı Nizip Muhabiri İrfan Aydoğdu, İhlas Haber Ajansı Nizip Muhabirleri Hanifi Güzel, Beyhan Sağlam, Nizip Tercüman Gazetesi Muhabiri Emre Polat, Nizip Ticaret Odası Basın Sorumlusu Ali Rıza Deniz, Nizip Belediyesi Foto Muhabiri Burhan Akkoyun, Güneydoğunun Nabzı Haber Sitesi ekibi, Nizip Sensin, Nizip Eğlence ve Nizip Gündem 27 Sosyal medya ekipleri ile ilçemizde yayın hayatına devam eden gazete, televizyon, radyo, internet sitesi ve ulusal haber ajanslarında görev yapan basın mensupları katılım sağladı.
Uzun zamandan bu yana Basın Mensuplarıyla bir araya gelmek istediğini ancak mücbir sebeplerden dolayı bir araya gelemediklerini belirten Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, “Bugün sizlerle akşam yemeğinde buluşma fırsatını yakaladık. Sizlerde bu mütevazi davetimize icabet ettiğiniz için çok teşekkür ederim.
Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik gibi değerleri içerisinde bulunduran kurumlar ile halk arasında bağ oluşmasında önemli bir misyona sahip olan basın mensuplarımız aynı zamanda milletimizin vicdanına da ses olmaktadırlar.
Aydınlatıcı ve yol gösterici işleviyle basın, sivil toplumun dinamizmini beslemekte, demokrasinin sağlıklı şekilde işlemesinde ve güçlenmesinde önemli rol üstlenmektedir.
Nizip Ticaret Borsası olarak hayata geçirdiğimiz ve yürüttüğümüz birçok projenin de başarıya ulaşmasında basınımızın da önemli katkı ve desteği olmuştur. Bu nedenle tüm basın mensubu arkadaşlarımıza kurumumuz adına teşekkür ediyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle, toplumsal bilinci ve kamu yararını gözeterek, uzun çalışma saatlerini ve zorlu çalışma koşullarını önemsemeden basın yayın kuruluşlarında fedakârca çalışarak, gelişmeleri halkımızla paylaşma yolunda emek harcayan tüm değerli basın çalışanlarının“21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü” kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve başarılı bir ömür geçirmelerini temenni ediyorum.” İfadelerine yer verdi.