UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE KONULU TOPLANTI

UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE KONULU TOPLANTI

Nizip Kaymakamı Kemal Şahin başkanlığında Nizip Belediyesi Konferans Salonunda Uyuşturucu ile Mücadele konulu toplantı düzenlendi.

 

Toplantıya, Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, Nizip Cumhuriyet Başsavcı vekili Faruk Tuzlu 22.23. ve 24üncü dönem Milletvekili Mehmet Sarı, Büyükşehir Belediye Başkan vekili Latif Karadağ, AMATEM görevlileri, sağlık heyeti, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri, Daire amirleri ve muhtarlar katıldı.

 

Açılış konuşmaları ile başlayan ve yıllık oranların verildiği toplantıda katılımcıların uyuşturucu ile mücadele konusunda fikirleri alındı.

 

Toplantının sonunda, uyuşturucu ile mücadelede alınması gereken tedbiriler görüşülerek, konuyla ilgili bir heyet kurulmasına karar verildi.

 

Heyette, ilgili birim amirlerinin yanı sıra 4 STK temsilcisinin yer alacağını belirten Kaymakam Şahin, uyuşturucu konusunda herkesin hassas davranması gerektiğini şuan için ilçe genelinde belirtilen kullanıcı sayısının azaltılması ve gençlerin uyuşturucudan uzak durması için önleyici faaliyetlerin hayata geçirileceğini söyledi.