İyi Parti den esnaf ziyareti

İyi Parti den esnaf ziyareti

İyi Parti´den esnaf ziyareti

İyi Parti Nizip İlçe Teşkilatı esnaf ziyaretleri yaptı.

İyi Parti Nizip İlçe Başkanlığına getirilen Mehmet Hayri Yılmaz, çalışmalara hızlı başladı. Yılmaz, yeni yönetimi ile Nizip esnafından destek istedi.

İyi Parti Nizip İlçe Başkanı Mehmet Hayri Yılmaz, seçim olacakmış gibi sürekli seçmenle bir arada olacaklarını söyleyerek, tüm vatandaşlara ulaşarak, projelerini, Nizip için hayata geçirmeyi düşündüklerini anlatacaklarını belirtti.

Siyaset anlamında tecrübesinin olduğunu belirten Yılmaz , babası merhum Yakup Yılmazın yıllarca siyasetin içinde olduğunu belirterek bizde onun tecrübesi ile Her şey daha iyi olsun, Nizip daha yaşanabilir bir ilçe olsun diye çıktık bu yola. Ve inşallah Nizipi daha İyi Belediyecilik´le buluşturacağız" dedi.

Yılmaz, Esnafımızın hali içler acısı. Birkaç sektör harici açıkçası iş yapan esnaf görmedik. Bu durum bizleri ziyadesiyle üzüyor. Siyasetin de ötesinde Nizipte doğmuş, bir kardeşleri olarak onların bu sıkıntılarını en iyi anlayacaklardan biriyim. Bizi kapı kapı dolaşıp kıymetli hemşehrilerimize ´çare var´ diyoruz. Yeter ki onlar bu duruma bir dur demeye karar versinler. Gördüğümüz, gözlemlediğimiz de esnafımızın bu yönde bir karara yöneldikleri yönünde. Türkiye´nin ve Nizip ilçesinin tüm sorunlarına çare olmak için İyi Parti kadroları var" diye konuştu.