MAKAM KOLTUKLARI ÇOCUKLARA EMANET

MAKAM KOLTUKLARI ÇOCUKLARA EMANET

http://www.youtube.com/embed/4IoUo7Dqs7o 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, bazı kamu kurumlarında makam koltuklarına temsili olarak çocuklar oturdu.

 

Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Faruk Çiçek, Sınıf Öğretmeni Yasemin Şahin ve öğrencilerle beraber 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çerçevesinde Nizip Belediyesi’ni ziyaret etti. Belediye Başkan Yardımcı Salih Uygur tarafından karşılanan Okul Müdürü Çiçek ve beraberindekilere ikramlarda bulunuldu.

 

Bir süre devam eden sohbetin ardından temsili olarak makam koltuğunu Belediye Başkan Yardımcı Salih Uygur’dan devralan Efe Şahin, oturduğu makam koltuğunda çeşitli kurumları telefonla arayarak bazı talimatlar verdi.

 

Belediye Başkan Yardımcı Salih Uygur, öğrencilerin öğretmenleri ile birlikte yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken, "Öğrencilerimizin gerçek hayatta da okuyup çalışarak başarılı olmalarını ve yüksek mevkilere gelmelerini temenni ediyoruz" dedi.
Salih Uygur daha sonra öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Tekel İlköğretim Okulu 3 F sınıfı öğrencileri Garnizon Komutanı ve Nizip Askerlik Şube Başkanı Binbaşı Metin Şimşek’i ziyaret etti.

 

Tekel İlköğretim Okul Müdürü Mehmet Gören ve 3 F sınıfı öğretmeni Zeynep Pekmez’inde hazır bulunduğu ziyaret kapsamında, Binbaşı Metin Şimşek’e çiçek takdiminde bulunuldu.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Garnizon Komutanı ve Nizip Askerlik Şubesi Başkanı Binbaşı Metin Şimşek ise öğrencilere ikram da bulunurken, hoş sohbet ortamında yapılan ziyaret Nizip Askerlik Şubesi önünde çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.