NİZİPTE YENİ SU ŞEBESİNİN BİR KISMI DEVREYE GİRDİ

NİZİPTE YENİ SU ŞEBESİNİN BİR KISMI DEVREYE GİRDİ

http://www.youtube.com/embed/Ta0Jx3nGL60 Avrupa Birliği altyapı projesi kapsamında devam eden su projesi çalışması sona yaklaşırken çalışmaların son bulduğu Eyüp Sultan Mahallesi, Sultan Abdulhamit Mahallesi ve Mevlana Mahallesi’nin tamamı ile Fırat, Menderes ve Mimar Sinan Mahallelerinin de bir kısmına yeni şebekeden su verilmeye başlandı.

 

Yeni su şebekesi vanasının açılışını yapmak üzere ilk olarak Fırat Mahallesi’ndeki TOKİ evlerini ziyaret eden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, Gaziantep 22.23. ve 24.dönem milletvekili Mehmet Sarı ve diğer yetkililer burada TOKİ sakinleriyle bir araya geldi.

 

Başkan Şahin ve beraberindekiler, yeni içme suyu ve şebekenin hayırlı olmasını dileyerek TOKİ sakinlerinin isteklerini dinlediler.

 

Yapılan konuşmaların ardından Şahin, Akdoğan ve Sarı su vanasını birlikte açarak suyun ve şebekenin tüm ilçeye ve TOKİ sakinlerine hayırlı olması dileklerinde bulundular.

 

Buradaki çalışmanın ardından Eyüp Sultan Mahallesi’ne geçen Şahin ve beraberindekiler burada da hem Mahalle Muhtarı hem de mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

 

Su vanasını açan Başkan Şahin ve beraberindekiler, hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunarak Nizip’e yapılacak hizmetleri paylaştı.