AK PARTİ DE ZAFER COŞKUSU

AK PARTİ DE ZAFER COŞKUSU


AK Partinin zafere ulaştığı Nizipte, şuan Nizip Belediye Başkanlığını Mehmet Sarı, yaklaşık 10 bin fark atarak aldı.

 

Yağan yağmura aldırış etmeyerek AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi önünde toplanan binlerce vatandaş, dev ekrandan seçim sonuçlarını takip ederek, çalınan AK Parti şarkıları ile adeta coştu.

 

Ellerindeki Türk bayrakları ve AK Parti flamaları ile kutlama yapan partililer, 7den 70e alana akın ederek, mutluluğa ortak oldu.

 

Havai fişeklerin de atıldığı ve caddelerde araçlarıyla adeta şov yapan şoförler ise korna ve AK Parti şarkıları eşliğinde sloganlar atarak kutlama yaptı.

Vatandaşların heyecanına ve sevincine ortak olan Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan ve Belediye Başkan adayı Mehmet Sarı, desteklerinden dolayı her kese teşekkür ettiler.

 

Nizipi güzelleştirmek için hareket edeceğiz

 

Kalabalığa hitaben teşekkür konuşması yapan AK Parti Nizip Belediye Başkan Adayı Mehmet Sarı ilk olarak emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

 

Nizipin önemli bir şehir olduğunu ve bundan sonraki süreçte daha güzel bir yönetim yapmayı hedeflediklerini aktaran Sarı, Bunun için ben Allah nasip ederse herkesin başkanı olacağım, oy verseler de vermeseler de hepsinin başımızın üstünde yeri var. Nizipi güzelleştirmek için hareket edeceğiz diyen Sarı, Kazanan Nizip olacak, hepimiz olacak. Çocuklarımız, torunlarımız, Türkiye olacak. İnşallah daha güzel günlerde hep beraber olacağız şeklinde konuştu.