DEMOKRASİ NÖBETİ SONA ERDİ

DEMOKRASİ NÖBETİ SONA ERDİ

Fetullahçı Terör Örgütü´nün 15 Temmuz darbe girişiminin birinci yılında, Nizip ilçesinde başlayan ve 2 gün süren demokrasi nöbeti dün düzenlenen programla gece 24.00de sona erdi

 

"demokrasi nöbeti" için Ellerinde Türk bayraklarıyla Cumhuriyet Meydanına gelen vatandaşlar burada nöbet tutarak üzerlerine düşen görevi yerine getirdiler.

 

Kura-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda sivil toplum örgütleri adına Nizip İmam Hatip Platformu Başkanı Yaşar Yılmaz yaptı. Yılmaz STKlar olarak bu vatan bu millet için ellerinden geleni yaptıklarını ve bundan sonrada yapmaya devam edeceklerini söyledi.

 

Daha sonra sırasıyla Kaymakam vekili Bünyamin Bilgin, Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, 23.24 ve 25inci dönem Milletvekilli Mehmet Sarı ise demokrasi nöbetine katılan ve bu vatanın birlik ve beraberliği için nöbet tutan tüm vatandaşlara teşekkür ederek bir daha 15 Temmuz gibi günlerin yaşanmaması için temennide bulundular.

 

Şiir dinletisi devam eden program İlçe Müftüsü Osman Şekercinin dualarıyla son buldu.

 

Programa AK Parti İlçe Başkanı Fatih Uzunaslan ve MHP İlçe Başkanı Yahya Yılmaz, daire amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.