2 AY ÖNCE ÇALINAN MOTOSİKLET BULUNDU

2 AY ÖNCE ÇALINAN MOTOSİKLET BULUNDU

http://www.youtube.com/embed/RZqlOS4esdg Nizip’te bir işyerinin önünden çalınan motosiklet Emniyet ekiplerince bulunarak sahibine teslim edildi.

 

Alınan bilgilere göre, 2 ay önce Mimar Sinan Mahallesinde kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce çalınan Adil Alkurt’a ait 27 NR 487 plakalı motosiklet, dün akşam Fevzi Paşa Mahallesi’nde devriye görevi yapan Nizip İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından bulundu.

 

Motosikletin şasi motor numarasından inceleme yapan ekipler, motosikletin 2 ay önce Mimar Sinan Mahallesi’nden çalındığını ve Adil Alkurt’a ait olduğunu tespit etti.

 

Plakası ve bazı parçaları sökülü vaziyette bulunan motosikletine yeniden kavuşmanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Alkurt, çalışmalarından dolayı asayiş ekiplerine teşekkür ederek vatandaşların motosiklet hırsızlığı konusunda dikkatli olmalarını istedi.

 

Bu arada motosiklet hırsızlığı olayına karıştığı tespit edilen ve yaşları küçük olduğu öğrenilen 3 kişinin de yakalandığı ve yapılan işlemlerin sonunda adliyeye sevk edildiği bildirildi.