TMO YERİNE PARK VE KÜLTÜR MERKEZİ

TMO YERİNE PARK VE KÜLTÜR MERKEZİ

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan ve Toprak Mahsulleri Ofisi Nizip Ajans Müdürü Talat Ötkünün katılımıyla 28 Mayıs 2015 tarihinde TMO Nizip Ajans Müdürlüğünde gerçekleşen imza töreninde Toprak Mahsulleri Ofisinin yerinin Belediyeye geçmesiyle başlayan çalışmalarda sona gelindi.

 

 

Hizmet binası olarak Nizip Belediyesinin mevcut yerinin bir bölümünü kullanacak olan TMO filosu içinde Organize Sanayi Bölgesi yakınlarında arazi tahsisi yapıldı.

 

Tüm birimleriyle ilerleyen günlerde yeni yerlerinde hizmet verecek olan Toprak Mahsulleri Ofisinin boşaltılmasıyla birlikte bölgede ilk olarak yıkım işi yapılacak. Yapılacak olan çalışmalar kapsamında park ve kültür merkezinin yapılacağı alanın ilçe halkının hizmetine sunulacağı belirtildi.

 

 


Bu arada yapılacak olan çalışmayı ilçe merkezinin girişinde bulunan dev reklam panosuyla tanıtan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, söz verdik yapıyoruz diyerek çalışmaların önümüzdeki günlerde başlayacağını da duyurmuş oldu.