KAHVEHANEDE SİLAHLI KAVGA: 2 ÖLÜ

KAHVEHANEDE SİLAHLI KAVGA: 2 ÖLÜ

http://www.youtube.com/embed/n4-rs8bbSCk Nizip İlçesi’nde, bir kahvehanede iki grup arasında alacak meselesinden dolayı çıkan silahlı kavgada, tarafları ayırmaya çalışan işyeri sahibi 51 yaşındaki Suphi Arslan öldü, bir kişi ise yaralandı.

Olay, öğleden sonra Cumhuriyet Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, Suphi Arslan’ın işlettiği kahvehanede 56 yaşındaki İbrahim Halil Demircioğlu ile otomobille yanına gelen isimleri bilinmeyen 2 kişi arasında tartışma çıktı. Kısa sürede büyüyen tartışma sırasında kimliği belirlenemeyen kişi tabancayla ateş açtı. Tabancadan çıkan kurşunlar kavgayı ayırmak isteyen kahvehane sahibi Suphi Arslan ile İbrahim Halil Demircioğlu’na isabet etti. Şüpheliler, kahveye geldikleri otomobille kaçarken, yaralanan 2 kişi ise silah sesini duyanların çağırdığı ambulanslarla Nizip Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Kafasına kurşun isabet eden Suphi Arslan, acil serviste yapılan ilk müdahale sonrası sevk edildiği Şehitkamil Devlet Hastanesi’nde doktorların müdahalesine karşın kurtarılamayarak öldü. Tedavisi süren İbrahim Halil Demircioğlu’nun da yapılan tüm müdahaleleye rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti..

Olayın ardından kahvede inceleme yapan polis, 1 kişinin öldüğü, 1 kişinin de yaralandığı olayın ardından otomobille kaçan 2 kişinin kimliğinin belirlenerek yakalanması için çalışmasını sürdürüyor.