BOZKURT ADAY ADAYI OLDUĞUNU AÇIKLADI

BOZKURT ADAY ADAYI OLDUĞUNU AÇIKLADI


Karkamış Milli Eğitim Müdürü Ahmet Bozkurt, Karkamış Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu düzenlediği basın toplantısıyla açıkladı.

 

Karkamış Gümrük Kapısı yanındaki bahçede düzenlenen toplantıda konuşan Ahmet Bozkurt, Karkamış Ak Parti Belediye Başkanlığına aday adaylığı sürecimizin resmen başladığının duyurulması içindir. Her seçimimiz kritik bir öneme sahip olmuştur.

Bu seçimlerin hepsinde milletimizin desteği ile ve dualarıyla galip çıkmayı başardık.

İnşallah önümüzdeki yerel seçimi de başarı ile sonlandıracağız. Niçin Karkamıştan belediye başkanlığına aday adayı olduğum eğer sorulursa sizlere bunu şu cümlelerimle açıklayabilirim. Doğduğum, büyüdüğüm, havasını teneffüs ettiğim iyi ve kötü günümün, sevincimin, üzüntümün anılarımın olduğu bu ilçenin üzerimde hakları olduğuna inanıyorum. İlçemize yeni bir heyecan, yeni bir ses yüklendiğim bir misyon ve vizyonuyla, oluşturacağım ekiple, ilçeme yapılan hizmetleri daha da arttırıp, gelişen dünya ile İlçemizin de gelişmişlik oranını paralel bir şekilde arttırmayı düşündüğüm içindir. Bunu da Karkamışın ve Barakın tüm renklerini bir araya getirerek tabiri caizse bir konsensüs oluşturarak ilçe konseyini kurup hep birlikte el ele gönül gönüle başaracağız diyerek aday olduğu andan itibaren projeleri açıklayacağını söyledi.