ÇAMLIK CAFETERYA AÇILDI

ÇAMLIK CAFETERYA AÇILDI

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Nizip Belediyesinin katkılarıyla İstasyon Mahallesine yaptırılan Çamlık Mesire Alanı içerisinde hizmet verecek olan ve işletmeciliğini Mehmet Ataoğlunun yapacağı Cafeterya düzenlenen açılışı töreniyle hizmet vermeye başladı.

 

Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan ve çok sayıda davetlinin katılımıyla hizmet vermeye başlayan Cafetaryada davetlilere yemek ikramı yapıldı.

 

Yapılan açılış sonrasında konuşan Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, bugün açılışını yapmış olduğumuz bu mekanın hayırlı olmasını dilerin diyerek konuşmalarına şöyle devam etti.

 

Çamlık Mesire alanımız gerçekten Nizipe ve Niziplilere yakışır bir şekilde yapılmıştır. Burasını kısmet olursa 9 Eylül günü resmi olarak açılışını yapacağız. Burası İstasyon ve Hafızpaşa Mahallesi olmak üzere tüm halkımızın rahatlıkla gelip dinlenebileceği yer haline gelmiştir. Ayrıca yine Nizipin eski okullarından olan Atatürk İlkokulunun bu yıl içerisinde yıkılıp yeniden yapılacağı müjdesini veriyor ve bu iki hizmetinde ilçemize hayırlı olmasını diliyorum dedi.

 


Cafetarya İşletmecisi Mehmet Ataoğlu ise, açılışa katılan herkese teşekkür etti.