Nizipspor Spor Kulübü İstişare Toplantısı yapıldı

Nizipspor Spor Kulübü İstişare Toplantısı yapıldı

Nizipspor Spor Kulübü İstişare Toplantısı yapıldı

 

Nizipspor yeni yönetimi ile istişare toplantısı yaptı. Gaziantepi 2019-2020 sezonunda Bölgesel Amatör Liginde temsil edecek olan Nizipspor yeni yönetimi ile bir araya gelerek yönetimde bulunan üyelerle fikir alışverişinde bulundu.


Toplantı Nizipspor idari binasında gerçekleştirildi. Toplantının açılış konuşmasını Nizipspor Kulübü Başkanı Hüseyin Yılmaz yaptı.

 

Başkan Yılmaz, konuşmasında, kulübümüz hepinizin malumu olduğu üzere kıt imkanlarla faaliyet göstermeye çalışan, yöneticilerimizin fedakarlıkları ile ayakta durmaktayız. Buna rağmen bizler yılmadan, gençlerimize, çocuklarımıza spor alanında hizmet etmeye devam edeceğiz. Bir çocuğumuzu bile kötü alışkanlıklardan kurtarsak bu toplum için bir kârdır dedi.

 

Yılmaz, Gaziantepi 2019-2020 sezonunda Bölgesel Amatör Liginde temsil edeceğiz burada bize destek olan başta kulüp yönetimim, Ak Parti Gaziantep Miletvekili Ali Şahin, Nizip Kaymakamı Kemal Şahin, Belediye Başkanı Mehmet Sarı, işadamları, taraftarlarımıza teşekkür ettiğini söyledi. Yılmaz, el birliği ile Nizip ilçesinin takımı olan Nizipsporu bal liginde önemli başarılara imza atacaklarını ifade etti.