NTO dan Suriye Gazisi Uzman Çavuş Samet Denize Ziyaret

NTO dan Suriye Gazisi Uzman Çavuş Samet Denize Ziyaret

NTOdan Suriye Gazisi Uzman Çavuş Samet Denize Ziyaret

Nizip Ticaret Odası (NTO) Suriye´nin İdlib kentinde Türk Silahlı Kuvvetleri´ne ait 10 Nolu Gözlem noktasına Suriye rejiminin yaptığı saldırı sonucu yaralanan Suriye Gazisi Uzman Çavuş Samet Denize geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
Gazi babası Mustafa Deniz tarafından karşılanan NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Meclis Başkanı Bekir Karabacak ve NTO üyeleri Uzman Çavuş Samet Denize geçmiş olsun dileklerini iletti.
Ziyarette konuşan NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt "Allah sizden razı olsun. Türkiyenin geleceği için kendinizi, hayatlarınızı ve umutlarınızı feda ettiniz. Vatan için canını ve kanını veren tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve şükranla anıyor, Allahtan rahmet diliyorum. Vatan için destan yazan bütün evlatlarımıza, bütün kardeşlerimize ve Gazilerimize her birine ayrı ayrı şükranlarımızı minnetlerimizi sunuyorum. dedi.
27 Ağustos gecesi saldırıda yaşadıklarını anlatan Gazi Samet Deniz, ziyaretçilere kendi sağlığı hakkında bilgiler verdi.
Ayrıca ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gazi Babası Mustafa Deniz ve Gazi Uzman Çavuş Samet Deniz gördüğü ilgiden mutlu oldu.
Yapılan ziyarete NTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat, NTO Meclis Başkan Yardımcısı Necdet Başeğmez, NTO Meclis Kâtip Üyesi Ali Kaya, NTO yönetim kurulu ve meclis üyeleri de katıld