ŞAHİN OY PUSULASI NI ANLATTI

ŞAHİN OY PUSULASI NI ANLATTI

Seçim çalışmaları kapsamında Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Uzunaslan ve AK Parti İlçe yönetimiyle birlikte mahalle gezilerine devam eden Milletvekili adayı Ali Şahin, 24 Haziran seçimlerindeki oy pusulası hakkında bilgi verdi ve oy kullanma işlemine vurgu yaptı.

 

Cumhurbaşkanı adaylarının bulunduğu oy pusulasında hiç bir parti ambleminin olmayacağını sadece Cumhurbaşkanı adaylarının resimlerinin yer alacağını ifade eden Ali Şahin, şunları söyledi.

 

Ben vatandaşlarımızdan evinde oy kullanacak yaşlı insanlarımıza yardımcı olmalarını ve konuyu en iyi şekilde kendilerine anlatmalarını istiyorum. İkinci pusulada ise parlamento seçimlerinin yer aldığı bir pusuladır. Burada da ittifak içerisinde bulunan partiler tek çerçeve, diğer partiler ise tek çerçeve, vatandaşlarımızın burada yapacağı şey Cumhur İttifakı içerisinde bulunan AK Parti ambleminin altındaki boşluğa mührümüzü basarak oyumuzu kullanmış olacağız.  Seçmenlerimizin mühürlerini çerçeve dışına taşırmamalarını diliyor, bu seçimin hayırlı olmasını temenni ediyorum dedi.