AKDOĞAN KARŞIYAKA SAKİNLERİYLE BULUŞTU

AKDOĞAN KARŞIYAKA SAKİNLERİYLE BULUŞTU

http://www.youtube.com/embed/jnOapSZ1kv0   Nizip Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı Hacı Fevzi Akdoğan, Karşıyaka Mahallesi sakinleriyle buluştu.

 

Karşıyaka’da bulunan Taziye Evi’nde yapılan toplantıya Karşıyaka Mahallesi Muhtarı Şükrü Gürbüz ve çok sayıda aile katıldı.

 

Burada bir konuşma yapan Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, daha önceki hizmetlerin yanı sıra, Karşıyaka Mahallesine daha birçok hizmet yapılacağını müjdeledi.

 

Karşıyaka sakinlerinin yaşam kalitesini artıracak çalışmaların yapılacağını vurgulayan Başkan Akdoğan; “Karşıyaka Mahallesi daha güzel hizmetlere layık, gelin hep birlikte başlattığımız hizmetleri tamamlayalım. Burada yaşayan insanlarımız mutlu ve huzurlu olsunlar” dedi.

 

Göreve geldiği ilk aylarda Karşıyaka’da daha önceleri yaşanan İçme Suyu şebekesi ve Yol Asfaltlama, Elektrik Hattı Yenileme, Taziye Evi, Okul, Ana Okulu konusunda yapılan çalışmalara vurgu yapan, Başkan Akdoğan’ın konuşmaları toplantıda bulunan kadınlar tarafından sık sık alkışlandı.