Belediye Başkanı Sarı, eğitimin ilk gününde öğrencilerle bir araya geldi

Belediye Başkanı Sarı, eğitimin ilk gününde öğrencilerle bir araya geldi
Belediye Başkanı Sarı, eğitimin ilk gününde öğrencilerle bir araya geldi
2023-2024 yılı eğitim öğretim yılının ilk gününde İlçe Kaymakamı Osman Uğurlu ile birlikte Maruf Marufoğlu İlkokulu'nu ziyaret eden Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, öğretmen ve öğrencilerin eğitim heyecanına ortak oldu.
Ziyaret ettiği sınıflarda öğrencilerle yakından ilgilenerek bir süre sohbet eden Sarı, onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.
Okulun anasınıfını da ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Sarı, minik öğrencilerin de heyecanına ortak oldu.
Eğitim-öğretim yılının öğretmenlere, öğrencilere ve velilere hayırlı olmasını dileyen Sarı, sözlerine şöyle devam etti.
"Yeni bir eğitim-öğretim yılına başlamanın heyecanını, başta öğrenciler ve öğretmenlerle birlikte yaşıyoruz. Aileden başlayan öğrenme sürecinin ardından ilköğretim döneminde, öğretmenlerimizin yoğun emeklerle aktardıkları bilgi ve birikim neticesinde önemli kazanımlar edinen çocuklarımızın, ülkemizi kalkınmış ülkeler seviyesine, milletimizin hayat standardını yükselterek çağdaş medeniyetler seviyesine getireceklerine inanıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve aileleri başta olmak üzere tüm eğitim camiamıza en içten sevgi ve başarı dileklerimi sunuyor, yeni eğitim öğretim yılının vatanımıza, milletimize ve ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum" dedi.