Belediye Başkanı Sarı’nın Ankara temasları sürüyor 

Belediye Başkanı Sarı’nın Ankara temasları sürüyor 

Belediye Başkanı Sarı’nın Ankara temasları sürüyor 

Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Ankara’da Gaziantep ve Nizip’e yönelik yatırım ve projelerin görüşüldüğü toplantıya katıldı.

Gaziantep Valisi Davut Gül ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile birlikte Ankara’ya giden Belediye Başkanı Mehmet Sarı, ilk olarak Gaziantep Milletvekilleri ile görüştü. 

Daha sonra beraberindeki heyet ile Hazine ve Maliye Bakanlığı’na geçen Sarı ve heyettekiler Bakan Nureddin Nebati’yi makamında ziyaret ettiler. 

Gaziantep heyetini Ankara’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Bakan Nebati, ‘’Güçlü üretim kapasitesi ile Türkiye ekonomisine katma değer sağlayan Gaziantep'in potansiyelini etkin bir şekilde kullanmak için gayret gösterenlerin yanında olmaya devam edeceğiz’’ dedi.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Mehmet Sarı ise, “Valimiz Sayın Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin, Milletvekillerimiz ve Gaziantep iş dünyasının temsilcileriyle Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Nurettin Nebati'yi ziyaret ederek bir toplantı yaptık. Gazi şehrimizle ilgili Hazine ve Maliye Bakanlığımız uhdesindeki konuları istişare ettik. İlimiz ve ilçemiz adına verimli geçen toplantıya ev sahipliği yapan ve bizlerden desteklerini esirgemeyen Bakanımız Sayın Nureddin Nebati’ye teşekkür ediyorum’’ dedi.