Kirazoğlu ve Sarı esnafları ziyaret etti

Kirazoğlu ve Sarı esnafları ziyaret etti

Kirazoğlu ve Sarı esnafları ziyaret etti

AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu ve Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Atatürk Bulvarı’ndaki esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Nizip İlçe Başkanı Mehmet Fatih Uzunaslan ve Partinin ilçe yönetimiyle birlikte esnafları ziyaret eden Kirazoğlu ve Sarı vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

Esnaflara bol kazanç ve hayırlı işler temennisinde bulunan Kirazoğlu ve Sarı yakından ilgilendikleri esnafların sorunlarını birebir dinleyerek yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili bilgi verdiler.

Ziyaret ile ilgili açıklama yapan AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu, AK Parti olarak her zaman vatandaşlarla iç içe olduklarını söyledi.

AK Parti’nin dün olduğu gibi bugünde milletin partisi olmaya devam edeceğini ifade eden Kirazoğlu şunları kaydetti. 

‘’Bizler vatandaş odaklı hizmetlerimize ve bu hizmetleri de anlatmak için gezi ve ziyaretlerimize devam ediyoruz. Bugün Nizip ilçesindeyiz burada kıymetli hemşerilerimizle bir araya gelerek esnaf ve vatandaşlarımızın taleplerini dinledik. Bundan sonraki süreçte el ele vererek koordineli bir şekilde memleketimizin her noktasına hizmet ulaştırma hedefiyle aralıksız çalışacağız. Böylelikle bugün gerçekleştirmiş olduğumuz ziyaret kapsamında güler yüzlülüğü ve hoş sohbetleriyle bizleri ağırlayan tüm vatandaşlarımıza ve güzel ilçemiz Nizip’te başarılı çalışmalara imza atan Belediye Başkanımız Mehmet Sarı ve değerli ekibine teşekkür ediyorum’’ dedi.

Belediye Başkanı Sarı ise, ‘’Gerçekleştirdiğimiz ziyaret kapsamında aynı mekanda sohbet etme fırsatı bulduğumuz vatandaşlarımız ile bir araya gelerek hem taleplerini dinledik hem de ileriye dönük yürüteceğimiz çalışmalarımızdan bahsetme imkanı bulduk. Bunu sık sık yapmaya gayret ediyoruz. Çünkü bu ilçe hepimizin. Birlikte yöneteceğiz ve birlikte güzel işlere imza atacağız’’ şeklinde konuştu.