MHP Gaziantep Teşkilatından Tiryaki'ye  Ziyaret

MHP Gaziantep Teşkilatından Tiryaki'ye  Ziyaret

MHP Gaziantep Teşkilatından Tiryaki'ye  Ziyaret


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep İl Başkanı Cahit Çıkmaz, il başkan yardımcıları, Oğuzeli Belediye Başkanı Sait Kılıç, önceki dönem Karkamış Belediye Başkanı Mehmet Yılmaz, MHP Karkamış İlçe Başkanı İsa Tiryaki'ye ziyaret'te bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep İl Başkanı 
Başkanı Cahit Çıkmaz, il başkan yardımcıları, Oğuzeli Belediye Başkanı Sait Kılıç, önceki dönem Karkamış Belediye Başkanı Mehmet Yılmaz, 
Milliyetçi Hareket Partisi Karkamış İlçe Başkanı İsa Tiryaki ile teşkilatın çalışmalarını değerlendirdiler.

İl Başkanı Cahit Çıkmaz, tüm Karkamış halkına teşekkür ederim. Milliyetçi Hareket Partisi önce ülkem ve milletim, sonra ve partim ve ben anlayışıyla hareket etmektedir. Bu çerçevede hiçbir sorumluluktan kaçmadık, kaçmayacağız. Canı gönülden çalışacaklarını ifade etti.


Milliyetçi Hareket Partisi Karkamış İlçe Başkanı İsa Tiryaki, İşlerini ve güçlerini bırakarak her zaman yanımızda olarak destek olan partililerimize teşekkür ediyorum dedi. Tiryaki, MHP gün geçtikçe güçlendiği bu gücümüze güç katan tüm halkımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ifadesini kullandı.

Oğuzeli Belediye Başkanı Sait Kılıç ise Milliyetçi Hareket Partisi Karkamış İlçe Başkanı İsa Tiryaki ve ekibine teşekkür bu sıcak ilgi nedeniyle teşekkür etti.