MHP Nizip Teşkilatı Basın Mensuplarıyla Buluştu

MHP Nizip Teşkilatı Basın Mensuplarıyla Buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Nizip İlçe Teşkilatı, Nizip'te görev yapan basın mensupları ile biraraya geldi.

Nizip’te Fatih Sultan Mahallesi Girne Restoran’da gerçekleştirilen yemekli toplantıya MHP İlçe Başkanı Davut Karabacak ve  yönetim kurulu üyeleri ile basın mensupları katıldı.
Yemekte konuşan İlçe Başkanı Davut Karabacak, 2023 Haziran seçimleri öncesi sonrası basın mensupları ile tanışma kaynaşma toplantısında bir araya geldiklerini ifade ederek "Nizip’te yaptığımız veya yapacağımız herhangi bir uygulamanın tamamen basından geçtiğini, basınla beraber hareket etmemiz gerektiğini, basın olmadan hiçbir şekilde kitlelere ulaşamayacağımızın bilinci içerisindeyiz. Dolayısıyla bizim için önemli olan şey, hep birlikte bir aile gibi hareket etmek" dedi. İlçe Yönetim Kurulu üyelerini de tek tek tanıtan Karabacak, "Biz bir siyasi partiyiz. Hedefimiz, her partinin olduğu gibi Nizip’te ve Türkiye’de başarılı olmak için çalışmalar yürütmektir. 
Karabacak "Milliyetçi Hareket Partisi 53 yıllık Türk siyasi hayatının çok partili sistemi içerisinde Türkiye'nin en köklü siyasi partilerinden bir tanesidir. 53 yıldır liderliğiyle, Kurucu Başbuğumuz Alparslan Türkeş ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin önderliğinde kadrolarıyla, program ve politikalarıyla aziz Türk Milletine hizmet etmenin gayreti ve heyecanı içerisinde. Bu 53 yılın bilançosunu çıkardığımızda MHP'nin 53 yıl boyunca ilkeli, sorumlu, sorun çözen, çözüm üreten, inisiyatif alan politikalarıyla ülkemize çok önemli hizmetler yapmıştır" diye konuştu. İlçe Başkanı Karabacak yaptığı konuşmada ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Toplantı, basın mensuplarının sorunlarının yanıtlanması ile son buldu.