MİLLETVEKİLLERİ MAHALLELERİ KARIŞ KARIŞ GEZİYOR

MİLLETVEKİLLERİ MAHALLELERİ KARIŞ KARIŞ GEZİYOR

http://www.youtube.com/embed/95JNxWDvoeU Yaklaşan genel seçimler öncesinde seçim bölgelerinde seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden AK Parti Genel Başkan yardımcısı Abdulhamit Gül, Milletvekilleri Mehmet Sarı, Ali Şahin, Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan ve partililerle birlikte seçim çalışmaları kapsamında, köy statüsünden mahalleye dönüşen, Kumla, Günaltı, Saray, Kefre, Aşağıbayındır ve Yukarıbayındır mahallesindeki vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları dinledi.

 

Yapılan gezilerde vatandaşlarla birebir görüşen Gül ve beraberindekiler burada vatandaşlardan gelen istek ve temennileri dinleyerek AK Parti’ye destek istedi.

 

Kumla Mahallesi ziyaretinde konuşan Gül, AK Parti iktidarı öncesinde insanların hastaneye gittiklerinde doktor bulamadığını doktoru bulduğunda ilaç bulamayıp eczane eczane gezdiğini

Özellikle köyde yaşayan vatandaşların birçoğunun geçmiş dönemde çok büyük bir ameliyat olması gerektiğinde ya traktörünü sattığını yada arabasını satarak doktorun karşısına gidebildiğini söyledi.

 

Türkiye’de AK Parti’den önce hiçbir köylünün, çiftçinin ve vatandaşın değerinin olmadığını

İnsana verilen değerin AK Parti iktidarı sonrasında arttığını aktaran Gül sözlerine şöyle devam etti.

 

AK Parti insanlarımıza hizmet etmek için var. Ancak AK Parti öncesiyle AK Parti sonrasını mukayese etmek hepimizin boynunun borcu çok çabuk unutuyoruz sanki gözümüzü AK Parti’yle açmışız gibi 13 yıl öncesinde Türkiye’de koalisyonlar vardı Türkiye’de paranın kıymeti yoktu bir çiklet alırken 1 milyon para veriyorduk enflasyon yüzde 60 yüzde 70’ti şimdi enflasyon yüzde 6 yüzde 7’ye indi daha da inecektir. Bu dönem devletin dışarıya olan borçlarını tamamladık önümüzdeki 4 yıl içerisinde de yine halkımızın AK Parti’ye olan destekleriyle insanlarımızın cebine girecek olan parayı artıracağız.’’ Şeklinde konuştu.