Nizip Emniyet Müdürü Fazlım Demir NTO Meclis Toplantısına Katıldı

Nizip Emniyet Müdürü Fazlım Demir NTO Meclis Toplantısına Katıldı
Nizip Emniyet Müdürü Fazlım Demir NTO Meclis Toplantısına Katıldı
Nizip İlçe Emniyet Müdürü Fazlım Demir Nizip Ticaret Odası'nın (NTO) meclis toplantısına katıldı.
NTO yönetim kurulu ve meclis üyelerini ziyaret eden Nizip Emniyet Müdürü Fazlım Demir Nizip Ticaret Odası temmuz ayı meclis toplantısına da katılarak NTO üyeleri ile görüş alışverişinde bulundu.
Nizip İlçe Emniyet Müdürü Fazlım Demir’i meclis toplantısında ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak, “Emniyet müdürümüz ile ilçemizin güvenlik ve huzuru için istişarelerde bulunacağız. NTO ilçemizin gelişimine katkı sağlamak için her türlü faaliyete katkı sunan bir kuruluştur. Güvenlik güçlerimiz, ülkemizin milli ve manevi değerlerini korumasından dolayı bizlerin yanında her zaman ayrı bir yeri olmuştur. Ülkemiz refahı için her zaman beraber mücadele etmeye devam edeceğiz. Meclis toplantımıza katılımından dolayı için şahsım ve NTO Meclisi adına çok teşekkür ediyorum.” dedi.
NTO’nun güvenlik güçlerinin her zaman yanında olduğunu dile getiren NTO Yönetim Kurulu Başkanı Özyurt sözlerimi şu şekilde sürdürdü: “Nizip’in ekonomik ve sosyal alanda gelişimine katkı sağlayacak her türlü faaliyette elimizi taşın altına koymaktan hiçbir zaman çekinmedik bunda sonrada çekinmeyeceğiz. Emniyet müdürümüz Nizip’te göreve başladığından bugüne kadar, yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı şahsım ve NTO adına teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.
NTO Başkanlarının daveti üzerine meclis toplantısına katıldığını dile getiren Nizip İlçe Emniyet Müdürü Fazlım Demir ise şunları ifade etti: “Nizip’e geldiğimiz günden itibaren ilçemizin huzuru ve güvenliği için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çalışmaları yürütürken siz değerli işadamlarımızın desteğini her zaman yanımızda hissettik. Bu desteğinizden dolayı görevimize, daha özverili ve daha verimli bir şekilde sarılmaya çalıştık. Bugün ise daha yakından tanışarak bizden talep edeceğiniz konuları çözmeye gayret göstereceğiz. Bizler sanayici ve işadamlarımızın yanınızdayız ve sizlere de her zaman destek vermeye hazırız. Bugün beni meclis toplantınızda ağırladığınız için hepinize teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.
Açılış konuşmalarının ardından NTO meclis ve yönetim kurulu üyeleri, Nizip İlçe Emniyet Müdürü Fazlım Demir ile ilçemizin güvenlik, asayiş ve trafik konularında istişarelerde bulundu.