Nizip Gücü Spor: 70 - Gaziantep Gençlik Spor: 57

Nizip Gücü Spor: 70 - Gaziantep Gençlik Spor: 57

Nizip Gücü Spor: 70 - Gaziantep Gençlik Spor: 57

Basketbol Gençler U 18 karşılaşmasında Nizip Gücü Spor Basketbol ile Gaziantep Gençlik Spor Basketbol takımı karşı karşıya geldi.

Gaziantep Karataş Şahinbey Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmada iyi bir mücadele eden ilçenin tek basketbol takımı olan Nizip Gücü Spor Basketbol takımını çekişmeli geçen karşılaşmada rakibi Gaziantep Gençlik Spor'u 70-57 mağlup etti.

Nizip Gücü Spor Kulübü Başkanı Murat Kekçe, iyi bir mücadele sonrası rakipibini yenerek ilçeye döndüklerini söyledi. Kekçe, aldıkları galibiyetle play-off'a kalma yolunda büyük bir başarı elde ettiklerini belirterek teknik heyeti ve sporcularını kutladı. 

Kekçe, TBMM Amiri Ak Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin, Nizip Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar,  Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Gaziantep İl Gençlik ve Spor Müdürü Muhittin Özbay, Nizip İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Faruk Çiçek, Nizip Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş, Sponsorlar Erkunt Traktör Gaziantep - Şanlıurfa -Kilis Bayii Alpaslan Ticaret, Ahmet Öksüz İnşaat ve Peksen İnşaat'a katkıları ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.