NİZİPSPOR HOCASI CİNDİ CEYHUN GÜLDEN AÇIKLAMA...

NİZİPSPOR HOCASI CİNDİ CEYHUN GÜLDEN AÇIKLAMA...

Değerli Spor Kamuoyu ve Nizip Spor Sevdalıları 
Geçtiğimiz günlerde tarafımıza verilen karar Spor Kamuoyuna sıcak bir gelişme olarak yansımıştır. Kararın ardından yapılan açıklama ve yorumlar Gaziantep Futboluna zarar vermesi dolaysıyla böyle bir açıklamaya gerek duydum.
Değerli Arkadaşlarım, yaşanan olaylar ne kadar üzücü olsa da iki ilçe takımı da Gaziantep Futboluna hizmet eden büyük kulüplerimizdir. Kulüplerimizin taraftar grupları her biri birbirinden kıymetli hemşerilerimizdir. Verilen emekleri kimse inkâr edemez. Bu zorlu süreçte hem kafa hem de beden olarak yorulan spor sevdalılarının stresini tahmin ediyoruz. Bizler iki takımın mücadelesini ayakta alkışlıyoruz. Bu süreç hala devam etmektedir. Hiçbir arkadaşımızın bir birini kırmadan üzmeden bu sürecinin atlatılmasını dilemekteyiz.
Şampiyonluklarının gelip geçici dostlukların ebedi kalacağını unutmamızı bir kez daha hatırlatmak isterim . Bu bakımdan ilimizde mücadele eden tüm takımlarımıza gösterdikleri emek ve çabadan dolayı şahsım ve Nizip Spor adına teşekkürü bir borç biliriz.
Bu haklı davada bize ve Türk Futbolunun gelişmesine katkı ve destek olan kulüplerimizin yönetici , hoca ve oyuncularına teşekkür ederim.
Nizip Spor’un bu zorlu sürecinde ayrıca desteğini hiç esirgemeden bizlerin yanında olan Değerli Belediye Başkanımız Sayın Hacı Fevzi Akdoğan’a teşekkür ederim.
CİNDİ CEYHUN GÜL
NİZİP SPOR TEKNİK SORUMLUSU