Nizip'te çalışkan bir kadro ile yola çıkıyoruz

Nizip'te çalışkan bir kadro ile yola çıkıyoruz

Gelecek Partisi Gaziantep il teşkilatı ilçeleri dolaşarak ilçe başkanlarını tanıtıyor 

Ahmet Davutoğlu'nun genel başkanlığında kurulan Gelecek Partisi Gaziantep İl Başkanı Bekir Õztekin, Şahinbey İlçe başkanı Yaşar Yapar ve Şehitkamil Hüseyin Özcan
ile birlikte ikinci bahar lokantasında basın mensupları ile buluştu.
Gaziantep ve ilçe başkanlarını Nizip ilçe başkanı Mehmet Danaoğlu karşıladı.

Gelecek Partisi Nizip ilçe Başkanı Mehmet Danaoğlu,  Kimse devlete, millete çalışmıyor. Herkes kendine çalışıyor. Bu iş sona doğru gidiyor.  Biz Gelecek Partisi olarak Nizip'e talibiz. Gaziantep ve ilçeleri iktidardan çok çekti. Bizim Gelecek Partisi olarak ekonomik programız hazır. İktidarı tencere getir, tencere götürür. Adalette devrim yapacağız. Adaleti her alanda sağlayacağız. Sosyal alanların tamamında adalet sağlayacağız. Biz her zaman şeffaf olacağız. Hesap verebilir bir iktidar olacağız. Vatandaşın iktidara güveni kalmamıştır. Kimse iktidara inanmıyor artık. Ak Parti teşkilatı da yönetenlere güvenmiyor. Yanlışlarını belirleyip uyarıyoruz. Biz diğer muhalefet gibi eleştirip susmayacağız. Eleştireceğiz ve çözüm yollarını da sunacağız. Şu an ana medya bize yer vermiyor ama biz doğrularımızı her zaman dile getireceğiz” ifadelerini kullandı.

Basın toplantısında bir açıklama yapan İl Başkanı Bekir Öztekin, “Türkiye’de olduğu gibi Nizip'te de ciddi bir muhalefet sorunu var. Ak Parti’nin bu zamana kadar başarılı olmasının ana nedenlerinden birisi muhalefetin biraz zayıf oluşu. Mozaik bir yönetim oluşturuyoruz. Etnik kökene ve bölgesine bakmıyoruz. Gaziantep’in tamamını kucaklayacak ekip kuruyoruz. Yanlış yapanlara cesurca cevap vereceğiz. Yanlışları her zaman çekinmeden söyleyeceğiz. Ak Parti kendilerine suç ortağı arıyor. Biz o adam yok. Gaziantep ve Nizip'te  çok büyük işler yapacağız” dedi.

Gelecek Partisi Kurucu İl Başkanı Bekir Öztekin,” Gaziantep’in problemlerini uzun yıllardır biliyoruz. Gaziantep’in ve ilçelerinde  yoksulluk, işsizlik, adaletsizlik, hukuksuzluk sorununu çözmek için elimizden gelen bütün gayreti sarf edeceğiz.

Gaziantep’in Pandemi dönemindeki sorunlarına değinen Öztekin, “Sağlık alanındaki problemlerin üstü örtülmüş, halı altına çalınmış. Kimse şeffaf, net, açık bir şekilde durumumuzu bizlere açıklamıyor. Verilere ilişkin bilgileri vatandaş öğrenemiyor. Hastaların ilaç reçeteleri ile evlerinde tedavi olması için gönderildiği bir Gaziantep’teyiz. Suriyeli göçü, iş bulamayan gençlerimizin problemleri bizim en büyük sorunumuzdur. Hem hukukun üstünlüğünü icra edecek bir konuma getireceğiz. Üstünlerin hukukunu değil hukukun üstünlüğünü hayata geçireceğiz. Çizmeleri giydik, Anadolu’yu karış karış geziyoruz. Toplumdan korkuyu kaldıracağız, herkes 1.sınıf vatandaş olacak” ifadelerine yer verdi.