NİZİPTE MAHALLE BULUŞMALARI TOPLANTISI

NİZİPTE MAHALLE BULUŞMALARI TOPLANTISI

http://www.youtube.com/embed/5svEQ6tf0_A Nizip Kaymakamlığı tarafından organize edilen, "Mahalle Buluşmaları Şahinbey Mahallesi’nde yapıldı.

 

Nizip Kaymakamı Harun Sarıfakıoğulları Başkanlığında 15 nolu Taziye Evi’nde gerçekleşen toplantıya AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sarı, Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan ve Daire Amirleri katıldı.

 

Şahinbey Mahallesi Muhtarı İbrahim Çelen’in de hazır bulunduğu toplantıda vatandaşlar, çeşitli konulardaki görüş, öneri, dilek ve beklentilerini dile getirdi.

 

Burada bir konuşma yapan Kaymakam Harun Sarıfakıoğuları her hafta farklı mahallede vatandaşlar ile bir araya geldiklerini söyledi. Amaçlarının hem vatandaşı ziyaret etmek hem de sorun ve önerileri yerinde tartışmak olduğunu ifade eden Kaymakam Sarıfakıoğuları, Mahalle Buluşmalarının önemine değindi.

 

Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan ise konuşmasında; “Yapılan toplantılar gerek mahalle sakinleriyle bir arada bulunmamıza, gerekse sorunları vatandaştan dinlememize neden oluyor” diyerek toplantıda bulunan vatandaşlarla ayrı, ayrı ilgilendi.

 

Toplantıda ayrıca; Nizip Emniyet Müdürü Mustafa Yaman, Nizip Müftüsü Osman Şekerci, Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş ve Şahinbey Mahallesi sakinleri de hazır bulundu.